Галичина.Інфо

У Львові стартують школи писанкарства

У Львові стартують школи писанкарства У Львові почали працювати школи писанкарства, у яких навчатимуть дітей малювати писанки, щоб підготуватися до Великодня, який будуть святкувати 15 квітня. Участь в навчанні можуть брати всі охочі діти шкільного віку. Для цього їм слід завітати на заняття шкіл писанкарства, які відбуватимуться у гуртках УДЮМКів у всіх районах Львова управління сім’ї, молоді та спорту.

«Зображення і узори, що на писанках, дуже різноманітні і виникли ще в давнину. Свою певну символіку мають і кольори писанок. Тому на заняттях ми вивчатимемо не лише як малювати писанку, але й історію того чи іншого символу та кольору. Ми проводимо цей захід, щоб ознайомити дітей з різноманітною технікою виготовлення писанок у різних етнічних районах України та вивчити символи писанки і символіку кольорів. А також популяризувати народне декоративно-прикладне мистецтво серед дітей та молоді», - розповідає педагог-організатор школи писанкарства УДЮМК Франківського району Львова Ірина Кунцьо.

«Писанки – наші традиції. І тому мусимо їх знати і плекати. Тож наші установи дитячо-юнацьких молодіжних клубів у своїй щоденній роботі, окрім розвитку творчих здібностей дітей, особливу увагу приділяють вихованим моментам. А напередодні світлого свята Великодня, оминути писання писанок – неможливо. Ці заняття не будуть спорадичними, а системними, це будуть школи писанкарства, щоб кожен, навіть не наш гуртківець, міг доєднатися до вивчення українських традицій разом з нами», - зазначила начальник управління молоді, сім’ї та спорту Наталка Федорович.

Детальнішу інформацію щодо того, де і коли відбуваються заняття шкіл писанкарства у своєму районі можна довідатися за такими телефонами чи адресами:
УДЮМК Залізничного району – вул. Виговського, 34, кім. 428, тел. 295 82 46.
УДЮМК Галицького району – вул.Ф.Ліста,2, тел. 244 55 29.
УДЮМК Франківського району – вул. Г.Чупринки,85, кім.424, тел. 237-23-82.
УДЮМК Личаківського району – вул.Левицького,67, кім.202, тел. 275 01 49.
УДЮМК Сихівського району – вул.Зубрівська,9, кім.245, тел. 221 75 50.
УДЮМК Шевченківського району – вул.Липинського,11, тел. 252 18 28.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові стартують школи писанкарства

топ

  Цей день в історії.
  27 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014