Галичина.Інфо

Золото почало дешевшати на тлі заяв італійського прем'єра про швидке завершення кризи

Золото почало дешевшати на тлі заяв італійського прем'єра про швидке завершення кризи Золото дешевшає під час торгів середи на тлі заяв прем'єр-міністра Італії Маріо Монті про швидке завершення європейської боргової кризи, а також про відсутність побоювань щодо економіки сусідньої Іспанії. На момент написання цієї новини квітневий ф'ючерс на золото у Нью-Йорку на біржі Comex знизився на 0,4% - до $ 1677,50 за тройську унцію.

Під час прес-конференції в Токіо Монті висловив переконання, що структурні реформи, що проводяться владою Іспанії, значно знизили небезпеку виникнення критичної ситуації в економіці. Крім того, італійський лідер зазначив, що громадяни його країни з розумінням ставляться до заходів консолідації бюджету, а середній показник дефіциту бюджетів у ЄС нижчий, ніж у США, Британії чи Японії.

У той же час більш істотному зниженню котирувань дорогоцінного металу перешкоджає розчарування інвесторів публікацією остаточної оцінки ВВП Великобританії за четвертий квартал минулого року. Згідно з оновленими даними, економіка країни скоротилася на 0,3% в порівнянні з третім кварталом, тоді як раніше спад оцінювався в 0,2%.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Золото почало дешевшати на тлі заяв італійського прем'єра про швидке завершення кризи

топ

  Цей день в історії.
  5 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014