Галичина.Інфо

ЄС підтримає книжковий ринок Вірменії, Грузії та України 12-ма мільйонами євро

ЄС підтримає книжковий ринок Вірменії, Грузії та України 12-ма мільйонами євро Розпочався проект «The Book Platform» (TBP), метою якого є підтримка книжкового ринку у Вірменії, Грузії та Україні. Програма фінансується з коштів Європейського союзу в рамках «Східного партнерства» (СП).

Проект «The Book Platform» призначений для всіх, хто бере професійну участь і цікавиться майбутнім видавничого ринку в цих країнах. TBP адресований людям, які беруть участь у процесі створення книги: видавцям, письменникам, перекладачам, книготорговцям, бібліотекарям, а також громадським установам і культурним організаціям. У подальшій перспективі проект передбачає полегшення доступу читачів до якісних книг їхніми рідними мовами і за доступними цінами.

Запуск проекту відбувся 26-27 березня в Тбілісі. Перша сесія в рамках тренінгів стосувалася стратегічного планування та збору коштів для неурядових організацій і асоціацій. Семінар зібрав 21 учасника з Грузії, Вірменії та України і проводився британським експертом в галузі управління культурою Сью Кей. Проект «The Book Platform» створює можливість для видавничого середовища підвищити вміння зі створення мережі з партнерами з-за кордону, а також розвитку та нормального функціонування в майбутньому.

Заходи TBP стосуватимуться трьох сфер:
1. Видавничої промисловості і способів забезпечення високої якості книг при збереженні рентабельності.
2. Читачів і способів підвищення інтересу до читання у XXI столітті.
3. Міжнародного діалогу та реалізації рішень, що сприяють спілкуванню між письменниками з різних культур за допомогою перекладу та збільшення кількості перекладних книг.

У рамках програми Східного Партнерства з ​​метою культурного розвитку ЄС виділив 12 млн євро. Ці кошти мають допомогти партнерським країнам в реформуванні їхньої культурної політики. Вони також повинні сприяти поліпшенню якості роботи організаторів культурного життя в регіоні, охопленому Партнерством.

Рекомендовано до перегляду:

» » » ЄС підтримає книжковий ринок Вірменії, Грузії та України 12-ма мільйонами євро

топ

  Цей день в історії.
  11 грудня:

  1882 — народився Андрій Бандера, релігійний і громадський діяч, діяч ЗУНР, капелан УГА, батько Степана Бандери.

  1889 — народився Микола Чубатий, український вчений, історик права та церкви, педагог і публіцист.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014