Галичина.Інфо

ІТ-компанії у Львові діляться досвідом на форумі

ІТ-компанії у Львові діляться досвідом на форумі У Львові триває ІV Аутсорсинговий форум за участі кластеру ІТ та бізнес-послуг. У програмі форму представлені такі секції: «Побудова системи продаж», «Стратегія IT-компанії», «Організаційний розвиток», «Людський фактор». Серед доповідачів – експерти та представники відомих компаній, які працюють у згаданих кластерах. Форум триває з 10:00 до 19:00.

«Форум відбувається вчетверте. Це така львівська ініціатива, якою ми дуже пишаємось. Щороку географія форуму розширюється. Сьогодні є дуже багато гостей з різних міст України, втому числі з Харкова, Дніпропетровська. Четвертий аутсорсинговий форум – це майданчик, на якому фахівці зі сфери ІТ-технологій можуть обмінятися досвідом, ідеями, думками. Це майданчик для професійного середовища», – сказала Вікторія Довжик.

Вона додала: «Форум допоможе компаніям, які розвиваються, проходять своє становлення, набратися досвіду від своїх колег. Для молодих компаній важливо побачити і почути, як компанії, які 20 років працюють на цьому ринку, розвивали свій бізнес. А для досвідчений фірм форум – це зв’язки та контакти».

Засновник ГО «Lviv Startup Club», стартап-консультант, співзасновник форуму Ростислав Чайка каже: «ІТ-аутсорсинг – одна з небагатьох галузей, яка успішно працює, гарно розвивається. Хотілося, щоб вона і ще більше розвивалася, щоб у нас було не 7 тис. програмістів, які працюють на аутсорсинг у Львові, а можливо й 50-60 тис. Сподіваємось, що форум 2012 року дасть поштовх до подальшого розвитку ІТ-аутсорсингу у Львові та Україні».

Нагадаємо, за оцінками міжнародної аудиторської компанії KPMG Львів входить до 30 міст світу з найбільшим потенціалом розвитку інформаційних технологій. Також, відповідно до Стратегії розвитку конкурентоспроможності м. Львова до 2015 року, ІТ-кластер було обрано одним із ключових економічних кластерів Львова. У Львові працюють десятки ІТ-компаній, які впроваджують сотні ІТ-проектів щороку.

Рекомендовано до перегляду:

» » » ІТ-компанії у Львові діляться досвідом на форумі

топ

  Цей день в історії.
  13 серпня:

  1941 — український батальйон «Нахтігаль» відкликано з фронту та перевезено до Нойгаммера.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014