Галичина.Інфо

"87" у свій День народження покаже особливий стиль

"87" у свій День народження покаже особливий стиль Літературна студія 87 ім.юріязавадського з Тернополя святкує День народження. Незалежному угрупованню літераторів у квітні виповнюється 4 роки.

- Назву придумав я, – розказує ДОБІ поет Василь Колісник. – Обрали за назвою аудиторії, у якій завжди збирались за круглим столом, і спочатку всім казали, що то не число, а сніговик з косою і відтятою головою. А Юрка Завадського ми просто дуже любимо, крім того – це він нас зібрав вперше, зібрання проходили під його керівництвом.

Студія діє при ТНПУ ім. В. Гнатюка, проте її учасники - студенти різних університетів, школярі та вільні відвідувачі будь-якого віку.

На читаннях поети представлять cтарі та нові твори, презентують свої книги та покажуть особливий стиль 87.

- Ми починали із віршів про кров-любов, зламані крила – як і всі. Але ніколи не ставились до них як до розваги, постійно хотіли робити щось нове, прогресувати в творах. Чотири роки – це вже показник, ми залишились, а не зникли, про нас чують, знають і, маю надію, почують ще не раз, – каже ДОБІ керівник студії Юрко Матевощук.

4 квітня 19.00, книгарня «Є»
м. Тернопіль, вул. Валова, 7-9


Мар’яна СУДОВА

Рекомендовано до перегляду:

» » » "87" у свій День народження покаже особливий стиль

топ

  Цей день в історії.
  23 вересня:

  1872 — народилася Соломія Крушельницька, Галицька оперна співачка.

  1919 - після того, як 22 вересня був перехоплений по радіо наказ Денікіна про наступ проти української армії, в Кам’янець–Подільському відбулось спільне засідання Директорії та урядів УНР та ЗОУНР, на якому ухвалено негайно почати воєнні дії проти армії Денікіна, звернутись до народу України з декларацією, у якій зазначити необхідність повного об’єднання всіх українських національних сил для рішучої боротьби проти окупації білими військами території України.

  1988 - в Оттаві, в національній бібліотеці, відкрито фотоекспозицію “Історичні та архітектурні пам’ятки країни” і виставку декоративно-прикладного мистецтва УРСР, які була приурочена до 1000-річчя запровадження християнства на Русі.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014