Галичина.Інфо

"87" у свій День народження покаже особливий стиль

"87" у свій День народження покаже особливий стиль Літературна студія 87 ім.юріязавадського з Тернополя святкує День народження. Незалежному угрупованню літераторів у квітні виповнюється 4 роки.

- Назву придумав я, – розказує ДОБІ поет Василь Колісник. – Обрали за назвою аудиторії, у якій завжди збирались за круглим столом, і спочатку всім казали, що то не число, а сніговик з косою і відтятою головою. А Юрка Завадського ми просто дуже любимо, крім того – це він нас зібрав вперше, зібрання проходили під його керівництвом.

Студія діє при ТНПУ ім. В. Гнатюка, проте її учасники - студенти різних університетів, школярі та вільні відвідувачі будь-якого віку.

На читаннях поети представлять cтарі та нові твори, презентують свої книги та покажуть особливий стиль 87.

- Ми починали із віршів про кров-любов, зламані крила – як і всі. Але ніколи не ставились до них як до розваги, постійно хотіли робити щось нове, прогресувати в творах. Чотири роки – це вже показник, ми залишились, а не зникли, про нас чують, знають і, маю надію, почують ще не раз, – каже ДОБІ керівник студії Юрко Матевощук.

4 квітня 19.00, книгарня «Є»
м. Тернопіль, вул. Валова, 7-9


Мар’яна СУДОВА

Рекомендовано до перегляду:

» » » "87" у свій День народження покаже особливий стиль

топ

  Цей день в історії.
  15 липня:

  1410 — відбулася Грюнвальдська битва між військами Тевтонського ордену та об\'єднаними військами Королівства Польського і Великого князівства Литовського, Руського і Жемайтійського.

  1919 - розпочався перехід урядових структур ЗУНР, галицьких біженців та Галицької армії через р. Збруч. УГА нараховувала 12 піших і одну кінну бригади чисельністю біля 50 тис. вояків, на озброєнні яких знаходилось 603 кулемети і 187 гармат. Разом з тиловими частинами Галицьке військо складало близько 85 тис.

  1920 - польський уряд ухвалив ряд постанов “Про проведення земельної реформи в Західній Україні”, згідно з якими земельна реформа проводилася шляхом парцеляції, тобто поділу великих поміщицьких маєтків на невеликі ділянки (парцели) і продажу їх селянам та осадництва, що передбачало утворення окремих садиб (осад). При цьому землею наділялося першочергово польське населення, щоб збільшити його питому вагу в краї.

  1920 - нота уряду ЗУНР до Найвищої Ради Антанти, в якій закликалося визнати державну самостійність Східної Галичини. З цього моменту екзильний уряд на чолі з Є. Петрушевичем повернувся до старої назви “Західно-Українська Народна Республіка”. Концепція державної самостійності Східної Галичини була схвалена трудовою (УНТП), радикальною (УРП) та християнсько-суспільною (УХСП) партіями.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014