Галичина.Інфо

Тернопільський "Богдан" відкриє "Дім книги" у Львові

Тернопільський "Богдан" відкриє "Дім книги" у Львові 5 квітня у Львові на площі Міцкевича, 8 Тернопільське видавництво «Навчальна книга – Богдан» відкриє книгарню «Дім книги».
З нагоди урочистого заходу буде проведено низку автограф-сесій за участі відомих письменників, науковців, публіцистів.


Львів’яни матимуть нагоду зустрітися з істориком, публіцистом Ярославом Грицаком, письменником Іваном Лучуком, істориком, перекладачем Андрієм Павлишиним, письменником Богданом Чепурком, письменницею, науковцем Оксаною Думанською, перекладачем, сходознавцем Романом Гамадою, письменником, журналістом Юрієм Перетятком, літературознавцем, фольклористом Василем Івашківим.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Тернопільський "Богдан" відкриє "Дім книги" у Львові

топ

  Цей день в історії.
  20 вересня:

  1916 - Митрополита А. Шептицького переведено з Курська у Суздаль у Спасо-Євфім’євський монастир.

  1921 - В канадській газеті „Робітник” від 15 вересня надруковано відозву за підписом Л. Цегельського як представника уряду ЗУНР до українців родом з Галичини та Буковини із закликом збору грошей на Першу народну позичку. Позичка, що визначалася в розмірі 1 млн. дол., призначалася на міжнародну акцію уряду ЗУНР: підтримку української армії в Чехословаччині та прискорення вирішення питання про Східну Галичину. 8% позички мали бути поверненою урядом впродовж 10 років.

  1921 - У Станіславі засновано філіал Музичного товариства ім. М. Леонтовича. Філіалом відкрито Вищий музичний інститут.

  1998 - На Івано-Франківщині відбулися урочистості "Гомін віків", присвячені 1100-річчю Галича. Відкрито відреставровану центральну історичну частину міста, дзвіницю та пам\'ятник князю Данилу Галицькому.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014