Галичина.Інфо

За кращий опис сексу в літературі обіцяють 50 тис. грн

За кращий опис сексу в літературі обіцяють 50 тис. грн Міжнародний конкурс романів, п'єс, кіносценаріїв та пісенної лірики про кохання «Коронація слова» оголосив про встановлення нової премії «Спокуса» за найкращий опис сексу в художній літературі. Список фіналістів журі оголосить 30 квітня. Переможця буде обрано серед творів, які надійшли на адресу «Коронації слова», а також серед творів, які вже були опубліковані впродовж останнього року.

Офіційний сайт конкурсу повідомляє, що наразі умови премії «Спокуса» узгоджуються з Національною експертною комісією України з питань захисту суспільної моралі.

Переможці премії «Спокуса» отримають:
І місце – 50 тисяч грн.
ІІ місце – 25 тисяч грн.
ІІІ місце – 15 тисяч грн.

Рекомендовано до перегляду:

» » » За кращий опис сексу в літературі обіцяють 50 тис. грн

топ

  Цей день в історії.
  3 грудня:

  1877 — народився Степан Рудницький, український географ, засновник української наукової географії i географії України.

  1920 — польський сейм ліквідував територіальну окремішність Галичини. Для позначення етнічної території Східної Галичини введено термін «Східна Малопольща», зникли з вживання слова «українець», «український», повернулися «русин», «руський».

  1987 — народився поет, перекладач і есеїст Андрій Любка.

  2004 — Верховний Суд України ухвалив рішення, згідно з яким результати виборів Президента України 21 листопада 2004 року були сфальсифіковані.

  2010 — вночі міліція та спецпідрозділ «Беркут» силоміць демонтували наметове містечко протестувальників проти нового Податкового кодексу України на майдані Незалежності в Києві.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014