Галичина.Інфо

За кращий опис сексу в літературі обіцяють 50 тис. грн

За кращий опис сексу в літературі обіцяють 50 тис. грн Міжнародний конкурс романів, п'єс, кіносценаріїв та пісенної лірики про кохання «Коронація слова» оголосив про встановлення нової премії «Спокуса» за найкращий опис сексу в художній літературі. Список фіналістів журі оголосить 30 квітня. Переможця буде обрано серед творів, які надійшли на адресу «Коронації слова», а також серед творів, які вже були опубліковані впродовж останнього року.

Офіційний сайт конкурсу повідомляє, що наразі умови премії «Спокуса» узгоджуються з Національною експертною комісією України з питань захисту суспільної моралі.

Переможці премії «Спокуса» отримають:
І місце – 50 тисяч грн.
ІІ місце – 25 тисяч грн.
ІІІ місце – 15 тисяч грн.

Рекомендовано до перегляду:

» » » За кращий опис сексу в літературі обіцяють 50 тис. грн

топ

  Цей день в історії.
  23 жовтня:

  1942 - в табір Белжец (Польща) вивезено 1179 євреїв з Дрогобича, 1020 осіб – з Борислава, 460 – з Самбора, 800 – з Стрия Дрогобицької області.

  1971 - Верховний архієпископ УКЦ кардинал Й.Сліпий під час нарад Ватиканського Синоду єпископів Католицької церкви і в присутності папи Павла VI виступив із промовою в обороні переслідуваної Української церкви, заявивши, що вона понесла величезні жертви, про які у Ватикані ніхто не згадував, оскільки для Ватиканської дипломатії греко-католики УРСР і Польщі стояли на перешкоді.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014