Галичина.Інфо

Львів готується до другого Alfa Jazz Fest

Львів готується до другого Alfa Jazz Fest Міський голова Львова Андрій Садовий підписав розпорядження про проведення Міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest. Розпорядженням дано згоду ТзОВ «Леополіс Джаз» на проведення Міжнародного джазового фестивалю на сценах у Центральному парку культури і відпочинку ім.Б.Хмельницького, на пл.Ринок (північна сторона), на площі перед Палацом Потоцьких (вул. Коперника, 15).

Також департаменту економічної політики Львівської міської ради доручено сприяти суб’єктам підприємницької діяльності в отриманні дозволів на одноразову торгівлю під час проведення AlfaJazzFest, а управлінню муніципальної дружини надати допомогу організатору заходу у дотриманні громадського порядку під час проведення заходу.

Міська міліція допомагатиме забезпечити дотримання громадського порядку під час проведення заходу, дозволу на в’їзд автотранспорту на площу Ринок з 30 травня до 5 червня для перевезення обладнання та обслуговування заходу.

Організатори фестивалю раніше заявляли, що другий Alfa Jazz Fest пройде у Львові перед Євро-2012.

Нагадаємо, 3-5 червня 2011 року у Львові відбувся один з наймасштабніших міжнародних фестивалів Alfa Jazz Fest. У ці дні кількість туристів у Львові перевищувала позначку в 20 тис. людей.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Львів готується до другого Alfa Jazz Fest

топ

  Цей день в історії.
  7 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014