Галичина.Інфо

У Тернополі відбудеться «Джура-фест-2012»

У Тернополі відбудеться «Джура-фест-2012» 26-28 квітня 2012 року в Українському домі «Перемога» відбудеться Всеукраїнський фестиваль української книжки «Джура-фест-2012».

Упродовж двох років фестиваль отримав довіру і визнання з боку видавців. У 2011 році участь взяло 39 видавництв з усіх куточків України. Цього року свою участь підтвердило уже 29 видавництв: видавництво "Старого лева", видавництво Києво-Могилянської академії, БАК, "Підручники і посібники", навчальна книга "Богдан", "Місіонер", "Коло", "Апріорі", "Економічна думка", "Твердиня", "Урбіно", "Сміхологія", "Наука і техніка", "Смолоскип", "МАПА", "Ранок", "Фактор", "Грані-Т", "Каменяр", "Знання", видавництво "Львівської політехніки", "Тіповіт", "Карпатська вежа" та ряд інших.

Тернополяни отримають унікальну можливість придбати художню, наукову, науково-технічну, навчальну літературу за цінами виробника, познайомитися з авторами улюблених книг і отримати детальнішу інформацію про книжкові новинки. Програмою фестивалю передбачено проведення різноманітних заходів: участь видавців та авторів зі всієї України у презентаціях і зустрічах із читачами, дискусійних клубів, постійної виставки-продажу книг і багато інших цікавих подій.

Під час триденного свята книги також відбудуться нагородження переможців конкурсу «Тернопілля - край легенд», прес-конференції, відзначення кращих читачів міста, ряд майстер-класів.
Тернополяни уже з нетерпінням очікують на свято інтелектуального спілкування з талановитими авторами і розмаїття книг від видавців в рамках фестивалю «Джура-фест-2012». Отримати справжню насолоду від вишуканого віршованого слова кожен учасник фестивалю зможе під час концерту співаної поезії, який став візитною карткою «Джура-фесту».

26-28 квітня фестиваль розпочинає роботу о 10.00 і завершує о 19.00.
26 квітня - офіційне відкриття і святковий концерт о 18.00.
27 квітня - вечір співаного слова о 16.00.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Тернополі відбудеться «Джура-фест-2012»

топ

  Цей день в історії.
  16 липня:

  1919 — під тиском польських військ УГА, перейшовши ріку Збруч, залишила Галичину і відступила на територію Наддніпрянської України.

  1990 — Верховна Рада УРСР ухвалила Декларацію про державний суверенітет України.

  2007 — залізнична аварія на Львівщині 16 липня 2007 (неподалік Ожидова у Буському районі).
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014