Галичина.Інфо

Cтартував "Читацький марафон"

Cтартував "Читацький марафон" З 9 до 27 квітня львівських школах та інших загальноосвітніх закладах міста відбуватимуться літературні зустрічі відомих українських письменників. На зустрічах автори читатимуть для дітей, розповідатимуть свої улюблені дитячі книжки та відповідатимуть на найрізноманітніші запитання слухачів.

До марафону долучились: Божена Антоняк, Василь Габор, Тимофій Гаврилів, Юрій Кучерявий, Катерина Онищук, Мар’яна Максим’як, Оксана Думанська, Іван та Тарас Лучуки, Мар’яна Савка та інші.

Ця акція проводиться щорічно вже вп’яте з метою популяризації української літератури в школах шляхом ознайомлення дітей з творчістю сучасних українських письменників, зустрічей з ними, обговорення книжок, проведення конкурсів і вікторин для виявлення загальної ерудиції і культурної компетентності школярів. Загалом за весь час проведення «Читацького марафону» участь взяли понад 12 тисяч школярів м. Львова, які зустрілись з письменниками зі різних міст України: Львова, Тернополя, Івано-Франківська, Ужгорода, Києва.
Цього року до участі долучились відомі письменники - Божена Антоняк, Василь Габор, Тимофій Гаврилів, Юрій Кучерявий, Катерина Онищук, Мар’яна Максим’як, Оксана Думанська, Іван та Тарас Лучуки, Мар’яна Савка та інші.

Організаторами цьогорічного Читацького марафону є ГО «Форум видавців» та Управління освіти ЛМР.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Cтартував "Читацький марафон"

топ

  Цей день в історії.
  16 вересня:

  1658 — Гетьман України Іван Виговський уклав із Польщею Гадяцький договір.

  1899 — В Галичині створено Національно-демократичну партію.

  1914 — 2500 січових стрільців українського добровольчого легіону у складі австро-угорської армії присягнули на вірність Головній Українській Раді.

  1930 — Польський уряд розпочав проведення так званої пацифікації (насильницького умиротворення) українців у Галичині.

  1987 — Підписаний Монреальський протокол про захист озонового шару Землі.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014