Галичина.Інфо

Facebook придбав Instagram за $1 млрд

Facebook придбав Instagram за $1 млрд Соціальна мережа Facebook придбала мобільний фотосервіс Instagram за суму в $1 млрд. Як повідомляється в офіційному блозі Facebook, за умовами угоди, сума в $1 млрд буде виплачена акціями соцмережі та готівкою. Сама ж угода буде офіційно завершена до кінця цього кварталу.

Марк Цукерберг, засновник Facebook, написав з цього приводу у своєму Timeline короткий пост. За словами Марка, його компанія протягом кількох останніх років вибудовувала свій фотосервіс для того, аби люди могли зручно ділитися фотографіями зі своїми друзями та близькими. Команда Instagram, в свою чергу, також розділяє ці цінності, і їх співпраця повинна бути продуктивною. Цукерберг повідомив, що Facebook не буде жорстко інтегровувати сервіс Instagram до своїх продуктів, залишивши можливість користувачам останнього мати друзів поза межами Facebook та надсилати знімки до інших соцмереж.

Нагадаємо, що минулого тижня Instagram випустив довгоочікуваний додаток для мобільної ОС Android – до цього моменту сервіс був доступний лише для власників iPhone.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Facebook придбав Instagram за $1 млрд

топ

  Цей день в історії.
  7 липня:

  1572 — Зі смертю короля Речі Посполитої Сигізмунда II перервалась чоловіча лінія династії Ягеллонів, що правила Польщею і Литвою з 1386 року.

  1940 — у Львові відкрито Літературно-меморіальний музей Івана Франка.

  1988 — у Львові, біля пам’ятника Івану Франку відбувся мітинг, у якому взяло участь близько 20 тисяч осіб, де було оголошено про створення Демократичного фронту сприяння перебудові, ядром якого стали всі неформальні об’єднання Львова.

  1994 - в Івано-Франківську проходив Світовий конгрес Союзу українок.

  1994 - в Одесі відбулася Міжнародна конференція освітян України й Канади.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014