Галичина.Інфо

У школах-інтернатах Тернопільської області діятимуть майстерні з писанкарства «Великодня веселка»

У школах-інтернатах Тернопільської області діятимуть майстерні з писанкарства «Великодня веселка» Вихованці Гримайлівської та Новосільської шкіл-інтернатів отримають унікальну нагоду навчитися малювати писанки. Майстерні по писанкарству 10 та 11 квітня організовують для них «Мрія Агрохолдинг» спільно з Тернопільським осередком молодіжної організації «Молода Просвіта». До захоплюючого процесу створення писанок під керівництвом досвідчених майстрів приєднаються працівники агрохолдингу, волонтери-просвітяни та журналісти.

Завдяки цьому заходу діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, навчаться розмальовувати писанки, відчують радість підготовки до величного свята Христового Воскресіння, краще пізнають українські народні традиції і зможуть створити маленькі «великодні дива» власними руками.

«Мрія Агрохолдинг» — провідна агропромислова компанія України, один з найефективніших виробників сільськогосподарської продукції. Компанія використовує новітні методи ведення сільського господарства: сучасну техніку та технології. Компанія заснована у 1992 році. «Мрія» обробляє 295 тис. гектарів родючих земель в Тернопільській, Хмельницькій, Івано-франківській, Чернівецькій, Львівській областях. Агрохолдинг вирощує пшеницю, цукровий буряк, картоплю, ріпак, кукурудзу, ячмінь і гречку.
Компанія є вертикально інтегрованим агропромисловим холдингом. Структура холдингу дозволяє ефективно керувати всім виробничо-збутовим ланцюгом. «Агрохолдинг Мрія» має власне насіннєве виробництво, завод потужністю 350 тонн на добу. Понад 1300 одиниць сільськогосподарської та логістичної техніки. В управлінні компанії 3 елеваторні комплекси та зерносховища ємкістю зберігання 670 тис. тонн. та картоплесховища потужністю 96 тис. тонн., а також сучасні логістичні центри.
Продукцію компанії споживають більш як у 70 країнах світу.
З 2008 року акції компанії котуються на площадці Франкфуртської фондової біржі.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У школах-інтернатах Тернопільської області діятимуть майстерні з писанкарства «Великодня веселка»

топ

  Цей день в історії.
  24 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014