Галичина.Інфо

На інтернет-рекламу у 2012 році витратять $ 98 млрд

На інтернет-рекламу у 2012 році витратять $ 98 млрд Світові витрати на інтернет-рекламу у нинішньому році складуть $ 98 млрд за умови зростання рекламного ринку на 16%, прогнозують аналітики.

Причому з витрат на рекламу у цілому частка інтернет-реклами може скласти 19%, повідомляє AdWeek із посиланням на звіт GroupM.

Тим часом минулого року світові витрати на рекламу в інтернеті збільшилися на 16%, склавши $ 84,8 млрд. У загальній сумі витрат частка інтернет-реклами склала 17%.

Як повідомляється у звіті GroupM, найбільше на рекламу в мережі витратила Північна Америка, де на неї виділили $ 34,5 млрд. На другому місці за витратами виявився Азіатсько-Тихоокеанський регіон із показником у $ 24,8 млрд. Трійку закриває Західна Європа, яка витратила на інтернет-рекламу $ 21 млрд.

На думку експертів, така розстановка сил залишиться і в поточному році, проте показники збільшаться до $ 38 млрд у США, $ 31,4 млрд в Азії та $ 23 млрд у Європі.

Минулого року ринок інтернет-реклами у США зріс на 12% - до $ 32,2 млрд, що склало 22% від усіх рекламних витрат в американських медіа. Аналітики вважають, що цього року витрати на інтернет-рекламу в Америці збільшаться на 10% - до $ 35,4 млрд.

Нагадаємо, що нещодавно повідомлялося, що інтернет-реклама у Великобританії за минулий рік збільшила продажі до 4,8 млрд фунтів – це стало максимальним показником зростання за 5 років.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На інтернет-рекламу у 2012 році витратять $ 98 млрд

топ

  Цей день в історії.
  5 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014