Галичина.Інфо

Науковці знайшли спосіб лікування хвороби Паркінсона

Науковці знайшли спосіб лікування хвороби Паркінсона Британські дослідники з Оксфордського університету вважають, що їм вдалося створити революційну терапію, яка здатна вилікувати хворобу Паркінсона.

Поки в клінічних випробуваннях методу взяли участь лише 15 осіб. Науковці пояснили, що хвороба Паркінсона розвивається, коли мозок перестає виробляти хімічну сполуку допамін, що контролює роботу нервів. Терапія, розроблена фахівцями і названа ProSavin, припускає використання вірусу, що переносить гени, відповідальні за вироблення допаміну.

В результаті, якщо цей вірус ввести в область мозку, що контролює рухи, то це дозволить позбутися від тремору та інших симптомів недуги. Науковці стверджують, що як тільки вірус потрапляє в клітини смугастого тіла мозку, він перепрограмовує їх таким чином, щоб вони знову почали виробляти допамін.

Експерти з Кембріджського центру відновлення мозку заявили, що незважаючи на те, що технологія не пройшла масового тестування, вона дуже перспективна. Але пройде мінімум п'ять років до того, як її зможуть впровадити в практичну медицину.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Науковці знайшли спосіб лікування хвороби Паркінсона

топ

  Цей день в історії.
  2 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014