Галичина.Інфо

Папа Римський Бенедикт XVI відзначає 85-річчя

Папа Римський Бенедикт XVI відзначає 85-річчя Глава Римсько-католицької церкви папа Бенедикт XVI сьогодні відзначає свій 85-річний ювілей, проте ніяких урочистих заходів з нагоди Дня народження понтифіка не планується. Привітати з ювілеєм свого брата приїхав священик Георг Ратцингер, який залишиться в Римі аж до 19 квітня, коли Бенедикт XVI відзначатиме сьому річницю свого понтифікату.

Папа Римський Бенедикт XVI, при народженні Йозеф Алоїс Ратцінгер, народився у Велику Суботу, 16 квітня 1927 р. в маленькому баварському місті Марктл-ам-Інн у родині офіцера поліції. У 1939 році він вступив до католицької духовної семінарії в Траунштайні.
1953 р. 26-річний Йозеф блискуче захистив дисертацію про спадщину Святого Августина і прославився як кращий із теологів Німеччини.
1959 р. Й.Ратцінгер став викладачем кафедри теології Боннського університету, а 1966-го - головним експертом у питаннях догматичної теології в Тюбінгенському університеті.
Йозеф Ратцінгер - інтелектуал і богослов: знає 10 мов і має 8 докторських ступенів з теології та філософії, - і при цьому переконаний консерватор. Він отримав прізвисько "залізний кардинал", прославившися своїм неприйняттям розлучень, абортів, гомосексуальних шлюбів, клонування та мультикультуралізму. Хоча за віком є кардинали старші за нього, він перебував у кардинальському сані довше за всіх (з 1977 року).
19 квітня 2005 р. він був обраний Папою Римським, прийнявши ім'я Бенедикта XVI.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Папа Римський Бенедикт XVI відзначає 85-річчя

топ

  Цей день в історії.
  6 серпня:

  1497 — до Бристоля повернулася експедиція Джона Кабота, що відкрила Канаду. Втім, всі були впевнені, що це Китай.

  1914 — Австро-Угорщина оголосила війну Росії.

 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014