Галичина.Інфо

Львівський міжнародний дитячий фестиваль пройде 27-29 квітня

Львівський міжнародний дитячий фестиваль пройде 27-29 квітня З 27 до 29 квітня в Палаці мистецтв (Львів, вул. Коперника, 17) вшосте відбудеться Львівський міжнародний дитячий фестиваль. Різноманітні події програми фестивалю спрямовані на всебічний розвиток дітей та підлітків. Протягом трьох днів відвідувачі зможуть провірити свою майстерність в малюванні, скульптурі, боді-арті, скрапбукінгу, сумі-є, кулінарії, миловарінні та ще 60 видах майстер-класів, купити книжки, пограти в 100 різних настільних ігор і навіть зробити пластиліновий мультфільм.

Весь цьогорічний фестиваль задуманий як велика безперервна гра, де всі діти – переможці.
Дітям пропонуємо протягом всього фестивалю грати в гру "Збирай слонів". Учасникам потрібно збирати наклейки з різнокольоровими слонами – символами фестивалю. Наклейки можна отримати, відвідавши різні заходи фестивалю. Слонів будуть роздавати письменники, майстри і навіть «зірки».

ПЕРШИЙ СЛОН
Слона отримають всі учасники традиційного Фестивалю-параду літературних героїв, яким 27 квітня розпочинається Львівський міжнародний дитячий фестиваль .

СЛОНИ КНИЖКОВІ
Основна програма фестивалю зосереджена на популяризації дитячої літератури і читання. Діти отримають слонів за купівлю книжок, за участь в літературних зустрічах з дитячими авторами. Роздамо багато слонів на улюбленій дитячій акції «Книжка від зірки», де кумири дітей читатимуть відвідувачам свої улюблені дитячі книжки.
Ще один слон отримає кожен, хто проголосує за книжку, подану на Премію «Левеня». Вже зараз можна ознайомитись з книжками-конкурсантами та проголосувати онлайн.

СЛОНИ ТВОРЧІ
За участь у кожному майстер-класі дитина отримає слона. За три дні фестивалю відбудеться 60 видів майстер-класів з різних видів творчості та ремесел загальною тривалістю 120 годин.Цього року відвідувачі матимуть унікальну нагоду навчитися створювати комікс. Цей майстер-клас проведе відомий польський автор коміксів і видавець Артур Вабік. До речі, зараз він працює над коміксом за романом «Ворошиловград» Сергія Жадана.
Кульмінацією фестивалю є створення дітьми20-ти метрового художнього панно, яке є продуктом колективної творчості всіх бажаючих.За участь в малюванні панно діти отримують ще одного слона.
Окрасою фестивалю стане ретроспективна виставка чеської школи ілюстрацій до дитячих книжок (у партнерстві з Генеральним консульством Чеської Республіки у Львові), а також виставка арт-буків «Книга художника», організована Музеєм книги і друкарства України.

СЛОНИ ІГРОВІ
Ігорового слона діти отримуватимуть за участь у фестивалі настільних ігор «Ігрова сфера», на якому можна буде не тільки придбати найновіші і найцікавіші ігри, а й досхочу пограти в них, поспілкуватися з авторами. Настільні ігри є хорошою альтернативою комп’ютерним іграм, сприяють розвиткові дітей, родинному та дружньому спілкуванню.

Нема гри без призів!
Ми вважаємо, що найбільшою нагородою для учасників фестивалю-гри стане сама участь, можливість навчитися різних корисних речей і приємно провести час.
Однак ми розуміємо, що з призами привабливість гри значно зростає.
Тому ми з нашими партнерами потурбувалися про те, щоб кожен активний учасник фестивалю, який відвідає не менше 4-х заходів, отримав нагороду.
Чим більше «слонів» збере учасник, тим цінніший приз він може отримати.
На учасників чекає 6 000 різноманітних подарунків: «Кока-кола» від нашого генерального партнера, сувеніри, книжки, квитки на екскурсійний Чудо-тур, пристрої для читання електронних книжок та головний приз – планшетний комп’ютер.
Всіх запрошуємо грати і вигравати! Будемо щиро вдячні за розповсюдження інформації про фестиваль. Дякуємо!

Організатори:
ГО «Форум видавців», Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів, Українська бібліотечна асоціація, Фестиваль настільних ігор «Ігрова сфера», КМЦ «Палац Мистецтв», Львівська обласна рада, Львівська обласна державна адміністрація, Львівська міська рада

Сприяють:
Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, Генеральне консульство Чеської Республіки у Львові, УарНет, ПАТ «Галекспо», Львівський інститут банківської справи УБС НБУ, Українська академія друкарства.

Партнери:
Фундація «Кока-Кола», компанія «Pocketbook», компанія «Чудо тур», кав’ярня «Штука», дитячий розважальний центр «Леопарк», Видавництво Старого Лева, Видавництво «Теза», КМЦ «Дзиґа», Агенція «Подорож у Середньовіччя», все-Галицький часопис "Галичина.Інфо".


ГО "Форум видавців", а/с 6644, 79005, м. Львів
e-mail: bookforum@bookforum.com.ua
тел.: (032) 276-41-52
факс: (032) 276-46-94
www.bookforum.ua
www.childrenfestival.org.ua

Рекомендовано до перегляду:

» » » Львівський міжнародний дитячий фестиваль пройде 27-29 квітня

топ

  Цей день в історії.
  24 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014