Галичина.Інфо

На святкування 350-річчя Івано-Франківськ отримає 10 млн грн

На святкування 350-річчя Івано-Франківськ отримає 10 млн грн Кабінет міністрів України виділив 10 млн грн на підготовку до святкування 350-річного ювілею Івано-Франківська, повідомляє у вівторок прес-служба Івано-Франківського міськвиконкому.

"Минулого тижня ухвалено відповідне розпорядження Кабінету міністрів, погоджене бюджетним комітетом Верховної Ради, яке перед Великоднем підписав президент України. Згідно з цим розпорядженням на святкування 350-річчя Івано-Франківська виділено 10 млн грн", - наводить прес-служба слова міського голови Віктора Анушкевичуса.

"Ми просили у Кабінету Міністрів близько 40 млн грн, зійшлися на 20,4 млн грн, а у результаті - дай Боже, щоб отримали обіцяних 10 млн грн. Безумовно, прикро, що до Івано-Франківська таке ставлення під час ювілею", - зазначив мер.

Попри це В.Анушкевичус запевнив, що місто гідно підготується до святкування ювілею.

"Окрім того, ніщо не заважає нам прибрати місто, побілити дерева, позабирати сміття і навести лад на вулицях, у скверах та у дворах", - сказав міський голова.

Як повідомлялося раніше, Івано-Франківськ просив у Кабінету Міністрів 80 млн грн на підготовку та святкування 350-річчя міста у 2012 році.

Уряд затвердив план святкування 350-річчя Івано-Франківська. Організаційний комітет з підготовки та святкування ювілею очолив міністр культури Михайло Кулиняк.

Івано-Франківськ святкуватиме в травні 2012 року 350-річчя з дня надання місту магдебурзького права.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На святкування 350-річчя Івано-Франківськ отримає 10 млн грн

топ

  Цей день в історії.
  23 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014