Галичина.Інфо

Уперше Дні Львова відбудуться у Відні

Уперше Дні Львова відбудуться у Відні Цьогоріч уперше культурна столиця України місто Львів, яке прийматиме матчі чемпіонату Європи з футболу 2012 року, представить себе у Відні. Дні Львова у столиці Австрії проходитимуть 23 квітня. Таким чином львів’яни хочуть запросити мешканців Відня відвідати своє місто. Серед інших заходів у Відні заплановано відбудеться презентація головних інвестиційних проектів Львова для місцевого бізнесу Австрії.

Під час святкування Дня Львова у Відні в Бароковій залі Музейного кварталу з 10.00 до 11.30 відбудеться мультимедійна презентація Львова, повідомили у прес-службі Львівської міської ради. Для туристичних операторів Відня заступник міського голови Василь Косів зробить презентацію головних туристичних продуктів Львова та фестивалів, керівник міського управління інвестицій Сергій Кіраль презентуватиме головні інвестиційні проекти Львова для місцевого бізнесу, а директор департаменту «ЄВРО 2012» Олег Засадний розповість про аспекти проведення чемпіонату з футболу у Львові.

«Львів є одним з найпривабливіших міст України, з точки зору можливостей для вкладання інвестицій вартий уваги інвесторів. Зокрема в світлі проведення Євро-2012, і не тільки, місто продовжує активну інвестиційну діяльність. Вважаємо вкрай важливим проведення таких заходів, направлених на популяризацію України та її окремих регіонів серед іноземних інвесторів, під час яких інвестори мають можливість вільного спілкування з представниками влади, що представляють інвестиційний потенціал регіону, в цьому випадку – Львова», - розповідає керуючий партнер Адвокатського об’єднання «Arzinger» Тімур Бондарєв.

В Інституті Східноєвропейської історії Віденського університету о 15.00 відбудеться лекція заступника міського голови Львова з гуманітарних питань Василя Косіва на тему «Львів – культурна столиця України», під час якої він розповість про історію та туристичний бренд Львова.

Зазначимо, у межах цього заходу 23 квітня усім мешканцям Відня роздаватимуть міні-запрошення приїхати у Львів – листівки «Welcome to Lviv». 23 квітня о 17.00 у внутрішньому подвір’ї Музейного кварталу виступить вуличний театр «Воскресіння» з вогняним шоу-виставою «Глорія», а також о 16.00 для всіх гратиме етнофольк-гурт «Йорий Клоц».

Партнерами проведення Дня Львова у Відні є компанії «Керхер», AVE та «Arzinger».

Рекомендовано до перегляду:

» » » Уперше Дні Львова відбудуться у Відні

топ

  Цей день в історії.
  15 липня:

  1410 — відбулася Грюнвальдська битва між військами Тевтонського ордену та об\'єднаними військами Королівства Польського і Великого князівства Литовського, Руського і Жемайтійського.

  1919 - розпочався перехід урядових структур ЗУНР, галицьких біженців та Галицької армії через р. Збруч. УГА нараховувала 12 піших і одну кінну бригади чисельністю біля 50 тис. вояків, на озброєнні яких знаходилось 603 кулемети і 187 гармат. Разом з тиловими частинами Галицьке військо складало близько 85 тис.

  1920 - польський уряд ухвалив ряд постанов “Про проведення земельної реформи в Західній Україні”, згідно з якими земельна реформа проводилася шляхом парцеляції, тобто поділу великих поміщицьких маєтків на невеликі ділянки (парцели) і продажу їх селянам та осадництва, що передбачало утворення окремих садиб (осад). При цьому землею наділялося першочергово польське населення, щоб збільшити його питому вагу в краї.

  1920 - нота уряду ЗУНР до Найвищої Ради Антанти, в якій закликалося визнати державну самостійність Східної Галичини. З цього моменту екзильний уряд на чолі з Є. Петрушевичем повернувся до старої назви “Західно-Українська Народна Республіка”. Концепція державної самостійності Східної Галичини була схвалена трудовою (УНТП), радикальною (УРП) та християнсько-суспільною (УХСП) партіями.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014