Галичина.Інфо

На показ свого фільму до Львова приїхав італійський режисер

На показ свого фільму до Львова приїхав італійський режисер 19 квітня у Львові продемонструють 7 італійських та іспанських короткометражок у межах проекту Hot Shorts. Спеціально на цей показ до Львова приїхав італійський режисер Нікола Піовесан.

Покази відбудуться о 19.00 і 21.00 у Львівському палаці мистецтв. Львівським глядачам покажуть 4 італійські стрічки і 3 іспанські загальним хронометражем 1 год. 20 хв. Також ці фільми 20-22 квітня продемонструють на Київському міжнародному фестивалі короткометражних фільмів.

«Львівські глядачі в Україні побачать ці фільми першими. Є смішне кіно, є серйозне, але у всіх є певний іспанський та італійський колорит. Ми назвали цей показ гарячі короткометражки, і вони дуже емоційні і мають щось таке, що прихилить до себе будь-якого глядача», - розповіла організатор Наталія Ільчук.

Крім самого показу, італійський режисер провів майстер-клас для львів’ян. Нікола Піовесан висловив здивування тим, скільки людей прийшло вчора до нього на майстер-клас.

«У Львові є багато режисерів незалежного кіно, які хочуть зустрітися з колегою з-за кордону. Їм цікаво, як почати знімати кіно, як за малу кількість коштів зробити фільм, як просувати на фестивалі», - розповів режисер. Нікола Піовесан розповів, що українським режисерам потрібно знімати те, що хочеться, а не орієнтуватися на західноєвропейські смаки. Режисер припускає, що для всіх українське незалежне кіно може стати шоком, проте переконаний, що з часом навчаться розуміти.

Директор Львівського палацу мистецтв Юрій Гнатковський наголосив, що в Західній Європі не знають не лише про українське незалежне кіно, але й про польське, чеська, угорське і румунське.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На показ свого фільму до Львова приїхав італійський режисер

топ

  Цей день в історії.
  10 серпня:

  1498 — англійський король видав дослідникові Джону Каботу нагороду в 10 фунтів за відкриття Канади.

  1876 — в Онтаріо (Канада) зроблений перший у світі міжміський телефонний дзвінок.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014