Галичина.Інфо

На вихідних у Львові відбудеться кавовий фестиваль

На вихідних у Львові відбудеться кавовий фестиваль 20-22 квітня у Львові пройде Український кавовий фестиваль – найважливіша українська кавова подія року. У рамках фестивалю відбудеться VIII Український чемпіонат баріста, IV Український чемпіонат каптестерів, IV Український чемпіонат Латте-Арт і IV Український чемпіонат кава та алкоголь. Усі ці події є санкціонованими подіями WCE (WorldCoffeeEvents).

Загалом участь у чемпіонаті бере майже 100 осіб з різних міст України. Львівських спеціалістів з приготування кави представляють барісти з кав'ярень "Світ Кави" та "Креденс кафе". Виступ одного учасники триває 15 хвилин, за які він має приготувати декілька кавових напоїв. Об’єктивність оцінювання забезпечуватимуть експерти міжнародного класу з Московії, Польщі та Іспанії.

Національний координатор з проведення кавових чемпіонатів Сергій Дорохов сказав: «Традиція проведення чемпіонатів бариста в Україну існує досить давно, в цьому році український чемпіонат бариста буде проводитись, вже восьмий раз та вперше
покинув столицю і переїхав до Львова.

Переможці чемпіонатів візьмуть участь у міжнародних змаганнях в Австрії та Кореї у відповідних категоріях.

Фестиваль відбудеться за підтримки TMBOUNDI під егідою SCAE.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На вихідних у Львові відбудеться кавовий фестиваль

топ

  Цей день в історії.
  20 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014