Галичина.Інфо

У Львові пройде Форум «Нові технології САПР 2012»

У Львові пройде Форум «Нові технології САПР 2012» 25-26 квітня Львів стане майданчиком для спілкування інженерів, конструкторів та спеціалістів конструкторсько і технологічних підрозділів з усієї України. На Форум «Нові технології САПР 2012» до Львова завітають представники найбільших підприємств машино-, приладо-, авіа-, судно- сфер, автомобілебудування, металургійні та гірничозбагачувальних комбінатів, проектних організацій України. Форум пройде у конференц-залі футбольного комплексу "Арена Львів".

Учасники Форуму планують насамперед обмінятись досвідом, обговорити низку питань щодо комплексного забезпечення інженерної автоматизації підприємств України, проаналізувати сучасний стан державного виробництва загалом та знайти необхідні шляхи для впровадження нових інженерних рішень для підприємств.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові пройде Форум «Нові технології САПР 2012»

топ

  Цей день в історії.
  19 вересня:

  1891 — У Монреаль прибули перші українські поселенці.

  1919 — В Кам’янець–Подільському замість ліквідованого міністерства по справах Галичини Кабінет міністрів УНР створив комітет у справах біженців–Галичан.

  1942 — З Бродів, Перемишлян Львівської області депортовано в табір в Белжец 5000 євреїв.

  1944 — В Бережанському районі Тернопільської області відбувся великий бій між відділами УПА і частинами НКВС. На Коломийщині відбулися два бої віділу УПА ім. Богуна з прикордонними частинами НКВС.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014