Галичина.Інфо

До Євро у Львові запрацює Інформаційна служба міста

До Євро у Львові запрацює Інформаційна служба міста У Львові інформаційне забезпечення відбуватиметься через відповідну службу міста. Отримати необхідну інформацію у кол-центрі можна буде з 1 червня за номером телефону 297-55-55. Про це повідомили в ЛКП «Агенція з підготовки м. Львова до чемпіонату Європи з футболу 2012».

«Для Інформаційної служби міста буде залучено компанію-партнера, на базі якої буде організовано кол-центр, де працюватимуть 10 операторів на багатоканальних телефонах і прийматимуть дзвінки від гостей та мешканців нашого міста», - розповіла начальник адміністративно-господарського управління ЛМР Валентина Бартошик.

За її словами, звична мешканцям гаряча лінія міста, що діє у Львові 3 роки за коротким номером 15-80, працюватиме у звичному режимі.

«Але ми плануємо збільшити кількість операторів, технічно покращити сервіс для того, щоб приймати таку кількість дзвінків, яку ми очікуємо. Водночас гаряча лінія зможе надавати інформацію чи допомогу під час вирішення нестандартних ситуацій», - додала чиновниця.

Для підвищення ефективності роботи на гарячій лінії міста на час проведення чемпіонату також планується залучення волонтерів.

Рекомендовано до перегляду:

» » » До Євро у Львові запрацює Інформаційна служба міста

топ

  Цей день в історії.
  7 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014