Галичина.Інфо

Дитячий фестиваль у Львові перетворять на безперервну гру

Дитячий фестиваль у Львові перетворять на безперервну гру З 27 до 29 квітня у Львові відбудеться Міжнародний дитячий фестиваль, основним організатором якого є «Форум видавців». Як зазначають організатори, протягом трьох днів відвідувачі зможуть перевірити свою майстерність в малюванні, скульптурі, боді-арті, скрапбукінгу, сумі-є, кулінарії, миловарінні та ще 60 видах майстер-класів, купити книжки, пограти в 100 різних настільних ігор і навіть зробити пластиліновий мультфільм. Увесь цьогорічний фестиваль задуманий як велика безперервна гра, де всі діти – переможці.

Основною грою фестивалю стане збирання слонів. Учасники різних заходів збиратимуть наклейки з різнокольоровими слонами – символами фестивалю. До речі, слонів роздаватимуть письменники, майстри і навіть «зірки».

Так, першого слона отримають всі учасники традиційного фестивалю-параду літературних героїв, яким 27 квітня розпочинається Львівський міжнародний дитячий фестиваль. Особливим «книжковим слоном» будуть відзначені учасники улюбленої дитячої акції «Книжка від зірки», на якій дитячі кумири читатимуть відвідувачам свої улюблені дитячі книжки. А ще одного слона отримає кожен, хто проголосує за книжку, подану на Премію «Левеня». Вже зараз можна ознайомитись з книжками-конкурсантами та проголосувати онлайн.

Окрім того, за три дні фестивалю відбудеться 60 видів майстер-класів з різних видів творчості та ремесел загальною тривалістю 120 годин. Цього року відвідувачі матимуть унікальну нагоду навчитися створювати комікс. Цей майстер-клас проведе відомий польський автор коміксів і видавець Артур Вабік. До речі, зараз він працює над коміксом за романом «Ворошиловград» Сергія Жадана.

Кульмінацією фестивалю є створення дітьми 20-ти метрового художнього панно, яке є продуктом колективної творчості всіх бажаючих.

Окрасою фестивалю стане ретроспективна виставка чеської школи ілюстрацій до дитячих книжок (у партнерстві з Генеральним консульством Чеської Республіки у Львові), а також виставка арт-буків «Книга художника», організована Музеєм книги і друкарства України.

Активність у творчій роботі також не залишиться без відзнаки «слоненятами».

На думку організаторів, настільні ігри є хорошою альтернативою комп’ютерним іграм, сприяють розвиткові дітей, родинному та дружньому спілкуванню.

Незважаючи на те, що найбільшою нагородою для учасників фестивалю-гри стане сама участь, можливість навчитися різних корисних речей і приємно провести час, організатори попіклувалися й про цінні подарунки. Відтак кожен активний учасник фестивалю, який відвідає не менше 4-х заходів, отримає нагороду.

Чим більше «слонів» збере учасник, тим цінніший приз він може отримати.

На учасників чекає 6 000 різноманітних подарунків.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Дитячий фестиваль у Львові перетворять на безперервну гру

топ

  Цей день в історії.
  3 грудня:

  1877 — народився Степан Рудницький, український географ, засновник української наукової географії i географії України.

  1920 — польський сейм ліквідував територіальну окремішність Галичини. Для позначення етнічної території Східної Галичини введено термін «Східна Малопольща», зникли з вживання слова «українець», «український», повернулися «русин», «руський».

  1987 — народився поет, перекладач і есеїст Андрій Любка.

  2004 — Верховний Суд України ухвалив рішення, згідно з яким результати виборів Президента України 21 листопада 2004 року були сфальсифіковані.

  2010 — вночі міліція та спецпідрозділ «Беркут» силоміць демонтували наметове містечко протестувальників проти нового Податкового кодексу України на майдані Незалежності в Києві.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014