Галичина.Інфо

Для в’їзду в центр Львова на час Євро потрібно отримати перепустку

Для в’їзду в центр Львова на час Євро потрібно отримати перепустку Департамент «Євро-2012» Львівської міської ради видаватиме перепустки на в’їзд у центральну частину міста, яка буде закрита на час проведення Євро-2012.
Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.


«Перепуски надаватимуть мешканцям вулиць, які закриють на час Євро, а також закладам громадського харчування та іншим підприємствам, заклади яких розміщені у межах закритої частини міста та їхнім постачальникам для доставки продуктів», - розповіли у департаменті «Євро-2012» Львівської міської ради.

Перепустки видаватимуть до кінця травня цього року.

Зразок заяви - тут.

«Підставою для отримання перепустки для мешканців буде документ, який підтверджуватиме проживання людини на вулиці, яка буде закритою. Для підприємств – адреса закладу», - наголосили у департаменті.

Нагадаємо, у дні матчів центральна частина міста буде закрита для руху транспорту.

«Йдеться навіть не про схему вихідного дня. Закритою буде значно більша територія до університету ім.Франка-вул.Стефаника. Адже від університету курсуватимуть шатл-баси. Ще однією платформою для відправлення шатл-басів буде пл.Петрушевича», - розповіли у департаменті «Євро 2012».

Пр.Свободи буде закритий для руху транспорту з кінця травня і впродовж цілого червня. На пр.Свободи буде розміщена фан-зона. Вона діятиме з 7 червня. Але проспект буде закритий для руху раніше для того, щоб виконати роботи з монтажу.

Нагадаємо, 8 червня відбудеться перший матч та відкриття Турніру. У Львові відбудуться три матчі фінального турніру: 9 червня зіграють Німеччина та Португалія, 13 червня зустрінуться Данія та Португалія, і 17 червня – Данія і Німеччина.

Офіційне відкриття фан-зони у Львові відбудеться 7 червня.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Для в’їзду в центр Львова на час Євро потрібно отримати перепустку

топ

  Цей день в історії.
  21 вересня:

  1915 - У Львові під проводом голови товариства І.Кивелюка відбулося перше після звільнення міста від російської окупації засідання Головного виділу “Просвіти”, присвячене відновленню та розгортанню її діяльності.

  1929 - У Львові пройшли урочистості у зв’язку з 35-ти річчям заснування товариства “Сокіл-Батько”.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014