Галичина.Інфо

У ЛНУ ім. І.Франка презентують телевізійну соціальну мережу Say.tv

У ЛНУ ім. І.Франка презентують телевізійну соціальну мережу Say.tv 24 квітня о 15.30 у Дзеркальній залі ЛНУ ім. Івана Франка відбудеться презентація телевізійної соціальної мережі Say.tv. Під час зустрічі з координаторами проекту йтиметься про інноваційну технологію мережі, її особливості, переваги та можливості, які вона надає своїм користувачам.

Say.tv — телевізійна соціальна мережа, головною особливістю якої є можливість виходу Інтернет-користувачів в ефір телевізійних програм. Спільно з найбільшими національними телеканалами країни та регіональними телеканалами, ця Інтернет-платформа дозволить талановитим людям потрапити в ефіри різноманітних телевізійних програм, не виходячи з дому, за допомогою комп’ютера та веб-камери, інформує прес-центр ЛНУ ім. Івана Франка

«Say.tv представляє мас-медіа нового покоління, що об’єднує телебачення та Інтернет. Це новітня технологія, що розширює сферу діяльності Інтернет-користувачів в інших соціальних мережах, пропонуючи співучасть у формуванні телепрограм, у генерації телевізійного контенту.

Say.tv – це ресурс для реалізації творчого та професійного потенціалу студентів, які зможуть зробити телебачення не тільки цікавим, але й корисним саме для молоді», – йдеться у повідомленні.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У ЛНУ ім. І.Франка презентують телевізійну соціальну мережу Say.tv

топ

  Цей день в історії.
  5 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014