Галичина.Інфо

З аеропорту «Львів» тепер можна літати в Салоніки, Баку і Москву

З аеропорту «Львів» тепер можна літати в Салоніки, Баку і Москву З Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького розпочинають здійснення регулярних рейсів 4 нові авіакомпанії: Eurolot, Azerbaijan Airlines, Astra Airlines, «Ямал». Про це повідомили у прес-службі ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького».

Починаючи з другого кварталу 2012 року, з львівського аеропорту розпочинають здійснення регулярних рейсів чотири нові авіакомпанії. Зі Львова пасажири зможуть літати у більш ніж 20 напрямках.

Серед нових авіакомпаній, що здійснюватимуть рейси з Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького :
Eurolot за маршрутом Львів-Краків та Львів-Вроцлав;
Azerbaijan Airlines - Львів-Баку;
Astra Airlines - Львів-Салоніки;
«Ямал» - Львів-Москва;

Нові авіасполучення впроваджують :
«ЮТейр» - Львів-Сургут;
«ЮТейр Україна» - Львів-Сімферополь.

Нові напрямки пропонують також базові національні авіаперевізники. На додаток до існуючого міжнародного напрямку Львів-Неаполь, авіакомпанія «Аеросвіт» розпочне виконання рейсів Львів-Тель-Авів. Авіакомпанія «МАУ» з'єднає Львів з Римом, авіакомпанія «Роза Вітрів» - з Анталією, Хургадою, Тіватом та Геракліоном.

Нагадаємо, станом на сьогодні з Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького здійснюють рейси 9 іноземних та 3 українських авіаперевізники. Кількість міжнародних напрямків – 10 (Москва; Варшава; Неаполь; Відень; Мюнхен; Прага; Стамбул; Тімішоара; Дортмунд; Венеція).

Рекомендовано до перегляду:

» » » З аеропорту «Львів» тепер можна літати в Салоніки, Баку і Москву

топ

  Цей день в історії.
  4 грудня:

  1938 — у Хусті відбувся І з\'їзд «Карпатської Січі», воєнізованої організації, створеної на Закарпатті членами ОУН.

  1939 — указом Президії Верховної Ради СРСР у складі України були створені Львівська, Дрогобицька, Станіславська, Тернопільська, Волинська та Рівненська області.

  1941 — у Москві підписано радянсько-польську декларацію про дружбу та взаємодопомогу, чим лондонський еміграційний уряд фактично визнав радянську окупацію Західної України та Західної Білорусі у вересні 1939 року

  1992 — IV Всеукраїнський з\'їзд Народного Руху України перетворив НРУ на політичну партію, а її головою обрав В\'ячеслава Чорновола.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014