Галичина.Інфо

З аеропорту «Львів» тепер можна літати в Салоніки, Баку і Москву

З аеропорту «Львів» тепер можна літати в Салоніки, Баку і Москву З Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького розпочинають здійснення регулярних рейсів 4 нові авіакомпанії: Eurolot, Azerbaijan Airlines, Astra Airlines, «Ямал». Про це повідомили у прес-службі ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького».

Починаючи з другого кварталу 2012 року, з львівського аеропорту розпочинають здійснення регулярних рейсів чотири нові авіакомпанії. Зі Львова пасажири зможуть літати у більш ніж 20 напрямках.

Серед нових авіакомпаній, що здійснюватимуть рейси з Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького :
Eurolot за маршрутом Львів-Краків та Львів-Вроцлав;
Azerbaijan Airlines - Львів-Баку;
Astra Airlines - Львів-Салоніки;
«Ямал» - Львів-Москва;

Нові авіасполучення впроваджують :
«ЮТейр» - Львів-Сургут;
«ЮТейр Україна» - Львів-Сімферополь.

Нові напрямки пропонують також базові національні авіаперевізники. На додаток до існуючого міжнародного напрямку Львів-Неаполь, авіакомпанія «Аеросвіт» розпочне виконання рейсів Львів-Тель-Авів. Авіакомпанія «МАУ» з'єднає Львів з Римом, авіакомпанія «Роза Вітрів» - з Анталією, Хургадою, Тіватом та Геракліоном.

Нагадаємо, станом на сьогодні з Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького здійснюють рейси 9 іноземних та 3 українських авіаперевізники. Кількість міжнародних напрямків – 10 (Москва; Варшава; Неаполь; Відень; Мюнхен; Прага; Стамбул; Тімішоара; Дортмунд; Венеція).

Рекомендовано до перегляду:

» » » З аеропорту «Львів» тепер можна літати в Салоніки, Баку і Москву

топ

  Цей день в історії.
  25 вересня:

  1914 — бойове хрещення загону Українських Січових Стрільців Семенюка біля Сяноку.

  1921 - член Української військової організації С. Федак у Львові зробив замах на життя голови уряду Польщі Ю. Пілсудського.

  1939 - у Львові керівництво УНДО офіційно припинило діяльність партії. Напередодні подібні рішення ухвалили політичні проводи Української соціал-демократичної партії і Української соціалістично-радякальної партії.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014