Галичина.Інфо

У Львові парадом пройшло понад півтисячі казкових героїв

У Львові парадом пройшло понад півтисячі казкових героїв У Львові 27 квітня парадом казкових героїв стартував 6-й Львівський міжнародний дитячий фестиваль. Понад 500 дітей, одягнутих у костюми казкових та літературних героїв, пройшли Львовом від площі Ринок до Палацу мистецтв, де і відбуватиметься фестиваль.

Дитячий фестиваль є унікальною подією для України та Східної Європи. Особливо важливою частиною фестивалю є літературна програма, яка спрямована на популяризація читання та української книжки серед дітей та підлітків. На фестиваль приїхали автори та майстри з Польщі і виставкою чеської ілюстрації. Новинкою фестивалю цього року є гра «Збирай слонів», яка триває всі дні фестивалю і обіцяє 6 000 призів. Фестиваль триватиме до 29 квітня.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові парадом пройшло понад півтисячі казкових героїв

топ

  Цей день в історії.
  3 грудня:

  1877 — народився Степан Рудницький, український географ, засновник української наукової географії i географії України.

  1920 — польський сейм ліквідував територіальну окремішність Галичини. Для позначення етнічної території Східної Галичини введено термін «Східна Малопольща», зникли з вживання слова «українець», «український», повернулися «русин», «руський».

  1987 — народився поет, перекладач і есеїст Андрій Любка.

  2004 — Верховний Суд України ухвалив рішення, згідно з яким результати виборів Президента України 21 листопада 2004 року були сфальсифіковані.

  2010 — вночі міліція та спецпідрозділ «Беркут» силоміць демонтували наметове містечко протестувальників проти нового Податкового кодексу України на майдані Незалежності в Києві.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014