Галичина.Інфо

Американські та европейські компанії скаржаться на українську податкову

Американські та европейські компанії скаржаться на українську податкову Посольство США отримує часті скарги від американських компаній щодо їх спілкування з українськими податковими органами. Про це повідомили посол США Джон Теффт, посол Угорщини Міхаль Байєр і посол Франції Ален Ремі. За їхніми словами, українська податкова служба відлякує інвесторів із США і Європи.

"За оцінками Світового банку, українська податкова система - одна з абсолютно найгірших у світі (181-а з 183). Посольство отримує часті скарги від американських компаній щодо їх спілкування з українськими податковими органами", - сказав Теффт.
Посол перерахував найбільш типові приводи для скарг інвесторів: незаконне списання законної заборгованості з повернення ПДВ; вимога сплатити встановлену частину отриманого відшкодування (до 100%) "авансом" податку на прибуток підприємств у відповідь на законний запит про повернення ПДВ; практика відшкодування ПДВ, що створює несправедливі переваги для однієї компанії за рахунок іноземного конкурента; створення фіктивних "суперечок", щоб унеможливити участь іноземних компаній в системі автоматичного відшкодування ПДВ; застосування погрози особистої кримінальної відповідальності заради отримання додаткових податкових надходжень навіть у випадках незначних питань; використання податкових органів для рейдерських атак.

Посол Угорщини Міхаль Баєр назвав "особливо гострою" проблему неповернення або несвоєчасного повернення податковою інспекцією ПДВ інвесторам. "Ця проблема - найбільша не лише за кількістю випадків, але і за сумою втрат угорських інвесторів", - сказав він.

Посол Франції Ален Ремі зазначив, що великою проблемою є кількість перевірок. "До чого здійснювати податковий контроль кілька разів на рік? У нас же шановні фірми. Одна з наших компаній сказала мені: "Нам було би простіше, якби податкова влаштувала у нас своє бюро, - так часто вони у нас бувають", - сказав він. "Податковий контроль часто призводить до спірних висновків, в результаті яких фірми змушені платити суми, які вони не повинні платити в Європі. (Мова не йде про ПДВ). Можна сказати, що це - фундаментальні розбіжності з приводу якихось платежів", - зазначив посол Франції.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Американські та европейські компанії скаржаться на українську податкову

топ

  Цей день в історії.
  25 травня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014