Галичина.Інфо

Названа дата проведення IPO Facebook

Названа дата проведення IPO Facebook Керівництво найбільшої в світі соціальної мережі Facebook прийняло рішення про початок первинного публічного розміщення акцій (IPO) 18 травня.

Розміщення акцій соцмережі є найбільш очікуваною фінансовою подією такого формату після виходу на біржу Google в серпні 2004 року, повідомляє Associated Press

За неофіційною інформацією, починаючи з 7 травня Facebook запускає road-show - серію зустрічей з найбільш привабливими інвесторами для стимулювання інтересу до акцій компанії. У деяких з них братиме участь засновник компанії Марк Цукерберг. Офіційні представники Facebook поки не прокоментували цю інформацію.

За раніше опублікованою інформацією, Facebook планує розмістити акції на $ 5 млрд, при оцінковій вартості компанії близько $ 100 млрд. Лістинг акцій Facebook буде здійснюватися на американській біржі Nasdaq, їм буде присвоєно позначення FB.

Нагадаємо, нещодавно повідомлялося, що недавні великі купівлі компанії, включаючи придбання мобільного додатку Instagram і великого патентного портфоліо у Microsoft, можуть затримати первинне публічне розміщення акцій Facebook на біржі.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Названа дата проведення IPO Facebook

топ

  Цей день в історії.
  6 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014