Галичина.Інфо

Свавілля псевдо-міліціанта чи репресивний апарат в дії?

Свавілля псевдо-міліціанта чи репресивний апарат в дії? Сьогодні о дев'ятій ранку молодий чоловік в цивільному постукався в приватне помешкання шеф-редактора інтернет-видання "Галичина.Інфо" Даяна-Ярослава Монастирського. Чоловік назвався представником міліції, проте не представився та не пред'явив службового посвідчення.

В категоричній формі чоловік зажадав щоб шеф-редактор негайно з'явився за адресою "м.Тернопіль, вул. Галицька, 40 (в'їзд з вулиці Глінки)" на вимогу "начальника". Ім'я, прізвище та посаду "начальника" молодий чоловік при цьому також відмовився називати, проте дав свій номер телефону: (067)102-52-05, давши на збори одну годину.

Рівно через годину на приватний номер шеф-редактора "Галичина.Інфо" поступив дзвінок від вищезазначеного абонемента. В не менш категоричній формі ніж тон попередньої розмови, той же молодий чоловік зажадав негайної явки "до гаражів на вулиці Галицькій". На що Даян-Ярослав відповів, що через зайнятість не може приділити увагу такому вишуканому товариству, проте, якщо отримає офіційну повістку - тоді напевне зможе зустрітися з відповідними особами в товаристві свого адвоката.

Про розвиток подій читайте на нашому ресурсі.

16.10 - 03.05.2012
- Щойно повернувся з ВБКТЛ (Відділу Боротьби з Кіберзлочинністю та Торгівлею Людьми) УМВС України в Тернопільській області, де дав пояснення згідно виклику до оперуповноваженого Матвієвича А.Б. (каб.14). Отримавши пояснення щодо заяви, міліціанти не стали мене затримувати.

При цьому, повинен зазначити, що супровід до місця виклику відбувся з певними порушеннями процедури.
Це сталося біля вхідних дверей мого будинку коли я з дворічною дитиною повертався з магазину. Двійко міліціантів цього разу представились і вручили виклик. В виклику було зазначено час візиту - дев'ята ранку. Після зауваги щодо невідповідності часових критеріїв та мого прохання долучити до підписання документу принаймі двох чоловік з числа сусідів, в мене силоміць відібрали водійське посвідчення, яке я пред'явив щоб посвідчити особу, та перешкоджали пройти додому.

Мушу подякувати за миттєву реакцію випускового редактора "Галичина.Інфо" Степана Хміля, котрий за кілька хвилин після дзвінка прибув на місце події. Невдовзі по цьому прибула дружина Віра Милян-Монастирська, котра для цього була змушена перервати індивідуальні заняття. Одночасно з дружиною з'явився адвокат Юрій Мельник. В присутності адвоката мені нарешті повернули водійське посвідчення.
Тим часом, інші колеги-журналісти намагалися до мене дозвонитися, - через це, а також через спеку смартфон перегрівся, тому відповісти усім не зміг. Але щиро дякую за підтримку усім небайдужим, - колегам і друзям.

В процесі бесіди я повідомив про своє місце роботи і займану посаду, після чого працівники ВБКТЛ з цікавістю вивчали контент нашого ресурсу, особливо їх зацікавила дана стаття. Вони навіть висловили бажання зробити правки, або ще краще - вилучити цей матеріал, щоб бува ресурс не закрили.
Про всяк випадок повідомляю, що бекап бази робиться після кожного оновлення на сайті на закордонних серверах, сам домен не належить до зони доменних імен UA і законодавство України на нього не поширюється. І в випадку несанкціонованого втручання в роботу сервера ресурс може бути відновлено за 15-30 хвилин. Що ж до змісту даної статті, - передруки вже розійшлися інтернетом, і ця інформація передрукована на інших ресурсах, то ж припинити її поширення шляхом вилучення даної статті не видається можливим.

Попри все, зауважу, що жодних претензій до працівників міліції я не маю.
Також у мене немає жодних зауваг до напівзотлілого псевдо-державного утворення що використовує назву "Україна".
Поруч з тим висловлюю щирі співчуття усім задіяним в цій афері, а також тим хто постраждав чи постраждає в результаті функціонування цього утворення.
Вдалого дня і нехай Бог береже нас усіх!

шеф-редактор "Галичина.Інфо" Даян-Ярослав Монастирський

Рекомендовано до перегляду:

» » » Свавілля псевдо-міліціанта чи репресивний апарат в дії?

топ

  Цей день в історії.
  13 липня:

  1944 — радянські війська почали Львівсько-Сандомирську наступальну операцію.

  1956 - у Львові, на стадіоні Прикарпатського військового округу, проходили ігри першого чемпіонату України з ручного м’яча (гандболу). В змаганнях взяли участь команди Києва, Львова, Станіслава, Харкова, Черкас, Запоріжжя.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014