Галичина.Інфо

Каталонське місто оголосило короля Іспанії персоною нон-ґрата

Каталонське місто оголосило короля Іспанії персоною нон-ґрата Король Іспанії Хуан Карлос I визнаний персоною нон-ґрата у містечку Берга в іспанській Каталонії.

Як повідомляє агентство АР, це рішення було прийняте на засіданні міської ради та опубліковане на офіційному сайті міста, населення якого ледве перевищує 17 тисяч осіб.

Коментарів щодо заяви мешканців Берги з боку королівського двору поки що не надходило.

Випадок каталонців став новим витком скандалу, що вибухнув навколо поїздки монарха в Африку у середині квітня для участі у полюванні на слонів.

Поїздка Хуана Карлоса I до Африки викликала різке засудження ряду представників політичних сил країни та екологів.

Політики заявляли, що королю варто вибачитися перед своїми підданими за те, що у важкі часи, коли Іспанія переживає фінансову та економічну кризу, монарх вирушив розважатися в Африку.

У свою чергу активісти Всесвітнього фонду дикої природи (WWF) Іспанії вважають, що участь короля, який є почесним головою фонду, у полюванні на слонів завдало серйозної шкоди репутації організації. З ініціативи керівництва фонду був ініційований процес відставки монарха з поста почесного голови WWF Іспанії.

Пізніше Хуан Карлос I офіційно вибачився перед своїми підданими за цей вчинок, заявивши, що він "зробив помилку" і "цього більше ніколи не станеться".

Згідно з опитуванням, проведеним іспанським виданням El Mundo у кінці квітня, 70% іспанців прийняли вибачення іспанського монарха Хуана Карлоса I і пробачили йому скандальну поїздку.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Каталонське місто оголосило короля Іспанії персоною нон-ґрата

топ

  Цей день в історії.
  25 травня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014