Галичина.Інфо

У Львові відзначать Міжнародний день музеїв

У Львові відзначать Міжнародний день музеїв У Національному музеї у Львові імені Андрея Шептицького в межах відзначення Міжнародного дня музеїв, відбудеться ряд культурно-мистецьких подій. Зокрема, 17 травня о 16.00 год. відбудеться урочисте відкриття виставки творів французьких художників-імпресіоністів «Нормандія в живописі».

18 травня з 19.00 до 23.00 год. проходитиме Музично-мистецька акція «Ніч в музеї», у рамках якої відбудеться огляд постійних експозицій НМЛ «Українського мистецтва кінця ХІІ – початку ХХ ст.» та виставки «Нормандія в живописі». А з 20.00 год. у постійній експозиції НМЛ «Український давній портрет ХVІІІ – ХІХ ст.» та «Український живопис ХІХ ст.» – виставка «Модний салон ХІХ століття» (з приватної колекції Марини Іванової (м.Київ). На тлі виставки: сеанс малювання портрета (за участю львівського художника О. Войтовича).

О 19.00 год. стартує акція під гаслом «Порятуймо пам’ятки мистецтва». До уваги глядачів буде запропоновано 5 унікальних творів із фондових збірок НМЛ, що потребують проведення повного комплексу консерваційно-реставраційних заходів (історико-мистецтвознавча довідка, розгляд проблем і завдань реставрації, збір коштів на реставрацію). Акція присвячується 100-літньому ювілею Акту дарування митрополитом Андреєм Шептицьким Національного музею українському народові. Отримані кошти будуть скеровані на придбання матеріалів, необхідних для проведення консерваційно-реставраційних заходів й порятунок першорядних творів, які у майбутньому неодмінно обіймуть своє місце в постійній експозиції музею. Імена усіх жертводавців, за давньою традицією музею, будуть з вдячністю зазначені у виданні наступного числа «Літопису Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького».

О 22.00 год. відбудеться цикл міні-вистав театру тіні та світла «Див» (режисер-постановник Д.Альошина). Протягом усього вечора відвідувачі зможуть насолоджуватись роковими композиціями та творами світової музичної класики у виконанні струнного квартету «Фенікс».

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові відзначать Міжнародний день музеїв

топ

  Цей день в історії.
  20 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014