Галичина.Інфо

Завершено реконструкцію аеродрому аеропорту «Львів»

Завершено реконструкцію аеродрому аеропорту «Львів» 15 травня завершено реконструкцію злітно-посадкової смуги Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького, яка передбачала її продовження із 2510 м до 3305 м.

Разом із продовженням , на злітній смузі встановлено найсучасніше світлосигнальне обладнання , інструментальну систему посадки ILS, метео- та радіосистеми, що присутні в аеропортах Мюнхена, Дубаї, Осло, Барселони та ін., повідомили у прес-службі аеропорту.

«Таким чином, аеродром Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького отримав II категорію Міжнародної організації цивільної авіації (ІCАО), що означає готовність приймати літаки навіть у складних метеорологічних умовах, коли горизонтальна видимість не перевищує 400 м, - йдеться в повідомленні. – Завершення реконструкції злітно-посадкової смуги дозволяє приймати пасажирські судна класу «D» та збільшити пропускну здатність смуги з 8 до 20 літаків за годину».

Станом на сьогодні з Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького здійснюють рейси 10 іноземних та 3 українських авіаперевізники. Кількість міжнародних напрямків – 10 (Москва, Варшава, Неаполь, Відень, Мюнхен, Прага, Стамбул, Тімішоара, Дортмунд, Венеція).

Реконструкція злітно-посадкової смуги розпочалась у квітні 2009 року. Проект передбачав реконструкцію існуючого перону №1 та будівництво нового перону №2, виділення 24 місць для стоянок повітряних суден.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Завершено реконструкцію аеродрому аеропорту «Львів»

топ

  Цей день в історії.
  5 грудня:

  1918 — проголошено Руську Народну Республіку Лемків.

  1918 — почалися бої за Хирів між військами УГА та польськими частинами.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014