Галичина.Інфо

Пошукову систему Google оснастять енциклопедією

Пошукову систему Google оснастять енциклопедією Пошуковик компанії Google почне показувати зведення інформації про об'єкт, який шукає користувач, прямо у пошуковій видачі. Про це повідомляється в офіційному блозі компанії.

Обсяг інформації, яка буде відображатися в правій частині сторінки, залежатиме від конкретного запиту. Наприклад, до відомостей про вченого прикріплять список його досягнень, до зведення про письменника - приклади написаних ним книг, а розташування архітектурного об'єкта покажуть на мініатюрній карті. Крім того, якщо запит користувача можна тлумачити двояко, з'явиться пропозиція уточнити його.

Google наголошує, що формує інформаційний блок не тільки за допомогою відкритих даних (як це робить, зокрема, Вікіпедія), але і на основі того, які питання найчастіше користувачі задають пошуковику. Наприклад, енциклопедичне зведення про голлівудського актора Тома Круза покриває 37 відсотків користувача запитів про актора.

На момент подання нової функції в базі Google зберігається інформація про 500 мільйонів об'єктів і 3,5 мільярда зв'язків між ними. "Енциклопедичний" блок почав поступово впроваджуватися англомовним користувачам браузерної і мобільних версій пошуковика. Коли з'являться локалізації для інших мов, не уточнюється.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Пошукову систему Google оснастять енциклопедією

топ

  Цей день в історії.
  6 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014