Галичина.Інфо

У Тернополі презентують гігантську рукописну книгу

У Тернополі презентують гігантську рукописну книгу Протягом трьох днів на тернопільських дітей чекає чимало розваг та конкурсів – з 20 по 23 травня у Тернополі проходитиме літературний дитячий фестиваль "Дивокрай".

У програмі – виставка ілюстрацій художньої школи, фотовиставка «Родинне читання», читацька конференція та круглий стіл з питань дитячого читання, пластові читання, літературний корабель для дітей сиріт та літературний ретро-тролейбус.
Загалом проведуть 5 дитячих конкурсів. Протягом усіх днів фестивалю в Українському домі «Перемога» для дітей демонструватимуть мультфільми.
Також під час фестивалю можна буде зустрітися з відомими авторами: Андрієм Бачинським, Сергієм Гридіним, Олександром Гаврошем, Галиною Вдовиченко, Марією Людкевич, Ксенією Ковальською. Зустрічі відбуватимуться в бібліотеках та книгарнях міста.

«За надання підтримки міською радою, бібліотечні фонди бібліотек для дітей м. Тернополя поповняться новинками дитячих видавництв, – зазначив начальник управління, культури та мистецтв міськради Олександр Смик. – Вперше в Україні, саме у Тернополі, у цьому році засновано бібліопремію «Вибір дітей Тернополя 2012». У бібліопремії є п’ять номінацій – під час фестивалю нагороджуватимуть, як авторів, так і видавництва.»

Родзинкою літературного дитячого фестивалю буде відкриття книги-велетня «Казки із Дивокраю».
«Це рукописна книга розміром один метр на 90 сантиметрів на п’ять розворотів. У ній ми зберемо п’ять творів місцевих авторів. Це буде своєрідна АБВГДейка для початкових класів.
Участь у творені «Казок із Дивокраю» взяли вихованці чотирьох загальноосвітніх шкіл Тернополя та однієї школи-садочку», – розповіла координатор проекту «Дивокрай» та автор ідеї книги-велетня Ірина Мацко.
За її словами, книга-велетень претендує потрапити до Книги рекордів України.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Тернополі презентують гігантську рукописну книгу

топ

  Цей день в історії.
  16 липня:

  1919 — під тиском польських військ УГА, перейшовши ріку Збруч, залишила Галичину і відступила на територію Наддніпрянської України.

  1990 — Верховна Рада УРСР ухвалила Декларацію про державний суверенітет України.

  2007 — залізнична аварія на Львівщині 16 липня 2007 (неподалік Ожидова у Буському районі).
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014