Галичина.Інфо

Вакцина для запобігання рецидиву раку грудей пройшла другу стадію клінічних випробувань

Вакцина для запобігання рецидиву раку грудей пройшла другу стадію клінічних випробувань Вакцина для запобігання рецидиву раку грудей пройшла другу стадію клінічних випробувань, повідомляє EurekAlert!.

Результати роботи Елізабет Міттендорф (Elizabeth Mittendorf) та її колег з Х'юстонського Центру вивчення раку при Техаському університеті (The University of Texas MD Anderson Cancer Center) будуть представлені в червні на Щорічних зборах Американського товариства клінічної онкології (American Society of Clinical Oncology).

Вакцина, названа вченими AE37, збільшує активність імунної системи, спрямовану проти рецептора епідермального фактора росту другого типу (HER2) - білка, який сприяє зростанню пухлини. HER2 експресується в клітинах раку грудей і присутній у 75-80 відсотків пацієнтів. Вакцина містить одну з ділянок цього білка.

Вчені випадковому чином вибрали 201 учасника дослідження, які вилікувалися від раку грудей. Їх розділили на дві групи: перша група (103 особи) отримувала вакцинацію, друга група (98 осіб) була контрольною.
Рецидив захворювання спостерігався у 10,3 відсотка жінок з першої групи і у 18 відсотків жінок з другої групи. Таким чином, вакцинація зменшила ризик рецидиву на 43 відсотка і була дієва у жінок з різним рівнем експресії HER2.

Побічні ефекти, викликані застосуванням вакцини, були незначними і короткочасними. Серед них - почервоніння невеликої ділянки шкіри біля місця уколу, симптоми застуди і болю в кістках.
"Завдяки вакцині імунна система жінок, які вже страждали від раку молочних залоз, вчиться негайно розпізнавати клітини пухлини і атакувати їх", - зазначила Міттендорф.

Раніше стало відомо, що стрес в результаті догляду за дружиною, яка страждає на рак грудей, може порушити здоров'я чоловіка. Наслідки можуть проявлятися і через роки після закінчення лікування.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Вакцина для запобігання рецидиву раку грудей пройшла другу стадію клінічних випробувань

топ

  Цей день в історії.
  6 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014