Галичина.Інфо

Держдепартамент США доповів про порушення прав людини в Україні

Держдепартамент США доповів про порушення прав людини в Україні Державний департамент США оприлюднив чергову щорічну доповідь про становище з правами людини в світі.

У доповіді окремо згадується ситуація в Україні, де найбільш серйозними порушеннями прав людини в 2011-му році називають «політично мотивовані затримання, суд і засудження колишнього прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, як і вибіркове переслідування інших чільних членів її уряду».
У доповіді, оприлюдненій у четвер, також згадується про обмеження свободи мирних зібрань в Україні, про суди, які перебувають під політичним тиском, як і про «переважну присутність міліції» під час проведення акцій протесту.
Держдепартамент США також критикує владу Віктора Януковича за тиск на незалежні ЗМІ, який «призводить до конфліктів між власниками ЗМІ та журналістами і до запровадження цензури».
У доповіді також звертають особливу увагу на високий рівень затримання міліцією, на зловживання у в’язницях, тортури, і розгул корупції в уряді.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Держдепартамент США доповів про порушення прав людини в Україні

топ

  Цей день в історії.
  19 вересня:

  1891 — У Монреаль прибули перші українські поселенці.

  1919 — В Кам’янець–Подільському замість ліквідованого міністерства по справах Галичини Кабінет міністрів УНР створив комітет у справах біженців–Галичан.

  1942 — З Бродів, Перемишлян Львівської області депортовано в табір в Белжец 5000 євреїв.

  1944 — В Бережанському районі Тернопільської області відбувся великий бій між відділами УПА і частинами НКВС. На Коломийщині відбулися два бої віділу УПА ім. Богуна з прикордонними частинами НКВС.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014