Галичина.Інфо

У Львові відзначають Велодень

У Львові відзначають Велодень Сьогодні, 26 травня, у Львові відзначають всеукраїнський Велодень. Участь у старті велопробігу від проспекту Свободи взяло близько 400 осіб.

Як повідомив голова клубу «Львівський велоклуб» Олег Кошовий, велосипедисти вирушили за таким маршрутом: пр. Свободи – пр. Шевченка – вул. Саксаганського – пл. Петрушевича – вул. Зелена – вул. Сихівська – пр. Червоної Калини – вул. Хуторівка – вул. Наукова, - вул. Кульпарківська – вул. Антоновича – вул. Митрополита Андрея – вул. Устияновича – вул. Соломії Крушельницької – вул.Січових Стрільців – пр. Свободи.

За словами радника міського голови Львова з питань велоінфраструктури Олега Шміда, Велодень в Україні відзначається із 2004 року.
«Ще є назви «Критична маса», або «Велосипедом на роботу». В нас та ще в деяких країнах є назва «Велодень». Це спроба велосипедистів звернути на себе увагу, якщо їхні інтереси не задовольняються через засилля транспорту, і через те, що пішоходи не вважають нас за окрему категорію учасників дорожнього руху», - зазначив Олег Шмід. Він додав, що з кожним роком осіб, які використовують велосипед як транспортний засіб, стає все більше.
«У Північній Європі на велосипедах пересувається 25% учасників дорожнього руху, на приватному транспорті також 25%, а громадський транспорт – 50%, який є союзником велосипедистів», – розповів Олег Шмід.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові відзначають Велодень

топ

  Цей день в історії.
  25 травня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014