Галичина.Інфо

У Бродах може з’явитьсь храм Андрея Шептицького

У Бродах може з’явитьсь храм Андрея Шептицького В містечку Броди, що на Львівщині, повстане новий храм, який може носити ім’я слуги Божого Митрополита Андрея Шептицького.

27 травня Владика Михаїл (Колтун) в присутності духовенства та численному зібранні вірних звершив чин заснування храму Введення у храм Пресвятої Богородиці.

Проте вірні надіються, що поки храм збудують, церква проголосить митрополита Андрея Шептицького святим і дана святиня зможе бути першою в світі, що носитиме його ім’я.

Для парафіян митрополит Андрей є зразком праведності і благочестя.

Нагадаємо, що беатифікаційна справа митрополита Андрея Шептицького триває з кінця п'ятдесятих років минулого століття, проте за словами о. Роман Тереховського постулятора Місії «Постуляційного центру беатифікації й канонізації святих УГКЦ» вже до року часу може бути завершеною.

Цікавим є той факт, що місце для будови храму знаходиться ще й по вулиці митрополита Андрея Шептицького.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Бродах може з’явитьсь храм Андрея Шептицького

топ

  Цей день в історії.
  21 серпня:

  1886 — народився Євстахій Єловицький, католицький релігійний діяч.

  1925 — помер Осип Маковей, український поет, прозаїк, публіцист, критик, літературознавець, перекладач, педагог та громадсько-політичний діяч.

  1944 — самооборонний відділ УПА біля с. Піски (Щиреччина) атакував колонну заарештованих, яку супроводжували співробітники НКВС, в результаті усі 27 конвоїрів було вбито, а заарештованих звільнено.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014