Галичина.Інфо

Австрійці шукатимуть у Львові талановитих драматургів

Австрійці шукатимуть у Львові талановитих драматургів Конкурс на кращу оригінальну п’єсу на тему «Говорити про кордони. Життя в добу змін» вперше в Україні проведуть у Галичині Австрійський культурний форум та Посольство Австрії в Україні.

Переможець отримає грошову премію у 3,5 тис. євро, професійний переклад п’єси та публікацію твору німецькою мовою. Переможця представлять на святковому театральному читанні у Відні, а театр німецького міста Карлсруе поставить п’єсу для широкого загалу.

На конкурс треба подати п’єсу для п’яти акторів, написану українською або російською мовою (а також переклад п’єси на англійську). Тривалість п’єси – не менше 70 хв. Автори до 21 грудня можуть надсилати на конкурс свої п’єси з позначкою «Drama Contest» на електронну скриньку contact@talkingaboutborders.eu. Ім’я переможця буде названо наприкінці лютого 2013 року. Переможця обере незалежне міжнародне журі, склад якого не оголошують.

Посол Австрійської Республіки в Україні Вольф Дітріх Гайм повідомив, що проект вже кілька років успішно діє в країнах Східної Європи, зокрема, в Болгарії та Румунії.
«Це можливість для молодих авторів проявити себе. Важливим критерієм конкурсу є незалежне журі, яке оцінить твори драматургів. Літератори таким чином почуватимуть себе вільно, пишучи про соціальну чи політичну ситуацію… Також представлятимемо проект в Чернівцях, Києві, Одесі», – сказав Вольф Дітріх Гайм.

Куратор проекту, австрійський режисер і драматург Крістіан Папке розповів, що ідея конкурсу виникла ще 2004 року.
«Я дійшов висновку – якщо ти пишеш, але тебе не перекладають, ти не існуєш всюди. Проект означає – зустріти собі подібних. Ми хочемо наблизитись одне до одного, подолати перепони, які знаходяться між нами, знайти можливість кращого спілкування. Назва проекту – «Говорити про кордон» – це не лише говорити про географічні кордони. Але кордони між нашими серцями, між нашими головами», – сказав Крістіан Папке.
З його слів, також після публікації твору-переможця німецькою книгу буде представлено на наймасштабнішому книжковому ярмарку Німеччини – у Ляйпцігу.
Крістіан Папке розповів, що переможцем першого конкурсу драми, який пройшов у Македонії, написав п’єсу «Три па через кордон», нещодавно він отримав відзнаку як кращий автор Європи.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Австрійці шукатимуть у Львові талановитих драматургів

топ

  Цей день в історії.
  6 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014