Галичина.Інфо

Канадійська земля вітає Батька та Главу УГКЦ

Канадійська земля вітає Батька та Главу УГКЦ Глава УГКЦ, Блаженніший Святослав (Шевчук) прибув до Едмонтонської єпархії у рамках свого першого пастирського візиту до Канади.

Дорогого гостя в аеропорту м. Калґарі, привітав преосвященніший владика Давид Мотюк, правлячий єпископ Єдмонтонської єпархії разом з представниками духовенства, чернецта, молоді та вірних єпархії.

Свій 10 – денний візит Блаженніший Святослав розпочав у м. Калґарі, де 2 червня Він візьме участь у святкуваннях з нагоди 100-літнього ювілею від часу заснування парафії Успення Пресвятої Богородиці. Наступного дня, Глава УГКЦ відвідає парафію святого первомученика Стефана та зустрінеться з вірними УГКЦ м. Калґарі.

6 -10 червня, Блаженніший Святослав перебуватиме в м. Едмонтоні, де заплановано ряд зустрічей з духовенством та чернецтвом єпархії, учнями двомовних Католицьких шкіл, молоді, членами мирянських організацій.

У суботу, 9 червня, у м. Едмонтоні за участі Глави УГКЦ, пройдуть святкування приурочені 100 – літньому ювілею призначення єпископа-мученика Микити Будки, яко першого єпископа УГКЦ в Канаді. Відтак, 10 червня, Блаженніший Святослав відслужить Архиєрейську Божественну Літургію в катедрі святого священномученика Йосафата.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Канадійська земля вітає Батька та Главу УГКЦ

топ

  Цей день в історії.
  21 серпня:

  1886 — народився Євстахій Єловицький, католицький релігійний діяч.

  1925 — помер Осип Маковей, український поет, прозаїк, публіцист, критик, літературознавець, перекладач, педагог та громадсько-політичний діяч.

  1944 — самооборонний відділ УПА біля с. Піски (Щиреччина) атакував колонну заарештованих, яку супроводжували співробітники НКВС, в результаті усі 27 конвоїрів було вбито, а заарештованих звільнено.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014