Галичина.Інфо

У Львові стартував ІІ Alfa Jazz Fest

У Львові стартував ІІ Alfa Jazz Fest 1 червня у Львові стартував ІІ Міжнародний джазовий фестиваль Alfa Jazz Fest. Сьогодні джаз у Львові лунатиме на двох сценах – на площі Ринок та в Парку культури ім. Б. Хмельницького, а завтра відкриють третю сцену – перед палацом Потоцьких.

Хедлайнери фестивалю – всесвітньо відомі джазові зірки Кассандра Вілсон, Джон МакЛафлін, Джон Патітуччі, Рішар Бона, Кенні Гарретт.

Голова наглядової ради консорціуму «Альфа-Груп» Михайло Фрідман розповів, що не чекав настільки великого інтересу до ІІ Фестивалю Alfa Jazz Fest.

«Багато моїх друзів з Москви приїхали, багато людей з інших міст України і, будемо надіятися, з-за кордону. Приємно, що у вічно молодий Львів приїжджають люди, які люблять джаз, приємно, що тут створюють умови, щоб можна було насолоджуватися ним», – сказав Михайло Фрідман.

Він розповів, що як і було обіцяно минулого року, на цьогорічному Alfa Jazz Fest вперше буде вручено премію імені знакового джазмена Едді Рознера за видатні досягнення у сфері джазу.

«Ми створили гарну статуетку, знайшли гарне рішення», – сказав Фрідман, однак сказав, що збереже інтригу і першого лауреата в історії цієї премії буде названо лише завтра, 2 червня.

Президент «Альфа Банку» України Олександр Луканов розповів, що порівняно з першим роком фестивалю, цього року більше на одну сцену, також вдвічі збільшено кількість місць в партері.

«Щоб була фестивальна атмосфера, передбачені не лише концерти, але й майстре-класи», – сказав він. Наприклад, вчора, 31 травня, майстер-клас провів відомий камерунський бас-гітарист Рішар Бона.

Завтра, зі слів Луканова, у Львові пройде благодійний пробіг. «Він відбудеться при будь-якій львівській погоді. У неділю пройде товариський футбольний матч, командами керуватимуть відомі українські і радянські футболісти», – запевнив Олександр Луканов.

Фестиваль проходитиме 1-3 червня у Львові на трьох сценах.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові стартував ІІ Alfa Jazz Fest

топ

  Цей день в історії.
  6 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014