Галичина.Інфо

Генеральний вікарій Ватикану проведе у Львові месу

Генеральний вікарій Ватикану проведе у Львові месу 2 червня міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з генеральним вікарієм держави-міста Ватикан, кардиналом Анжело Комастрі. Священнослужитель прибув до Львова на Перший Євхаристійний конгрес римсько-католицької церкви в Україні.

Знайомство з мерією міста супроводжувалося обговоренням релігійної ситуації у Львові та питань співпраці між церквами.

Духовенство представляли кардинал Анжело Комастрі, помічник кардинала, а також Львівський римо-католицький митрополит, архієпископ Мечислав Мокшицький і перекладач отець Анджей Леговіч.

Центральною подією Конгресу є урочиста Свята Літургія 3 червня, яку відправить представник Папи кардинал Анжело Комастрі. Меса відбудеться просто неба на площі біля Львівської національної академії ветеринарної медицини імені С. Гжицького. Участь візьмуть понад 400 священнослужителів з України, Польщі, Румунії, Болгарії, Словаччини, Німеччини.

Окрім цього, кардинал Анжело Комастрі взяв участь у відкритті виставки «Реліквії митрополії», яка присвячена 600-річчю Львівської архидієцезії римсько-католицької церкви в Україні.

Анджело Koмаcтpi – італійський кардинал, генеральний вікарій Папи Римського для держави-міста Ватикану і президент Фабрики святого Петра з 5 лютого 2005 року, архіпресвітер Собору Святого Петра з 31 жовтня 2006 року.
Анджело Koмаcтpi 11 березня 1967 року прийняв священиче рукоположення з рук єпископа Луїджі Боккадоро. Після рукоположення призначений віце-ректором семінарії в Пітільяно. Одночасно він здійснював душпастирську діяльність при парафії святого Кирика.
У 1968 році розпочав працю в Конгрегації в справах єпископів, був духівником римської малої семінарії і помічником капелана римської в'язниці «Реджіна Челі». У 1971 році повернувся до своєї дієцезії і був призначений ректором семінарії в Пітільяно. У 1979 році призначений парохом парафії святого Стефана в Порто-Санто-Стефано.
25 липня 1990 року Папа Римський Іван Павло II призначив Koмаcтpi єпископом дієцезії Маса Маріттіма-Пйомбіно. Єпископська хіротонія відбулася 12 вересня того ж року в парафіяльній церкві святого первомученика Стефана в Порто-Санто-Стефано. 3 березня 1994 року він подав у відставку з посади правлячого єпископа за станом здоров'я. Після свого одужання він був призначений президентом Національного італійського комітету з ювілейного 2000 року, а також очолив Національний центр покликань італійської єпископської конференції.
9 листопада 1996 року призначений прелатом територіальної прелатури Лорето, з особистим титулом архієпископа. 5 лютого 2005 року Іван Павло II призначив архієпископа Комастрі своїм генеральним вікарієм для держави-міста Ватикану, президентом Фабрики Святого Петра і коад'ютором архіпресвітера собору Святого Петра. У 2003 році він проповідував духовні вправи для Папи Римського Івана Павла II і Римської курії, а також відредагував медитації для хресного ходу під головуванням Папи Бенедикта XVI в Колізеї у Страсну п'ятницю 2006 року. 31 жовтня 2006 року, після відставки кардинала Франческо Маркізано, Комастрі змінив його на посту архіпресвітера собору Святого Петра.
На консисторії, що відбулася 24 листопада 2007 року, Папа Бенедикт XVI підніс архієпископа Комастрі до рангу кардинал-диякон з титулом Сан Сальваторе ін Лауро. На додаток до своїх основних обов'язків, він також є віце-президентом Папської академії Непорочного Зачаття і членом Конгрегація з канонізації святих.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Генеральний вікарій Ватикану проведе у Львові месу

топ

  Цей день в історії.
  14 липня:

  1894 — у Львові відбувся перший на території Галичини і України футбольний матч — змагались команди Львова і Кракова.

  1919 - Диктатор ЗУНР Є.Петрушевич віддав наказ про перехід Галицької армії через Збруч і з\'єднання її з Армією УНР.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014