Галичина.Інфо

Флотилія на Темзі на честь Єлизавети II потрапила до книги рекордів Гіннеса

Флотилія на Темзі на честь Єлизавети II потрапила до книги рекордів Гіннеса Недільна флотилія на Темзі на честь "діамантового" ювілею королеви Великобританії Єлизавети II увійшла до Книги рекордів Гіннесса як найбільша річкова процесія у світі. Рекорд підтвердили в неділю ввечері представники організації, що фіксує світові рекорди.

Повністю маршрут процесії пройшли 670 різних суден. Це менше заявленої організаторами тисячі, оскільки до цього числа входили також поліцейські та службові катери, а частина високих судів змогла приєднатися до флотилії тільки в самому її кінці. Тим не менш, рекорд був встановлений і офіційно підтверджений. У процесії взяли участь судна споруджені від 1740 до 2012 року.
У їх числі - судна, які брали участь у святкуванні "діамантового" ювілею королеви Вікторії в 1897 році, в евакуації оточених британських військ в Дюнкерку під час Другої світової війни, а також катер, на якому вгору по річці в 1965 році була доставлена труна із тілом легендарного Вінстона Черчілля.
Також річкою пройшла "дзвіниця", яка плаває, із вісьмома спеціально відлитими до ювілею дзвонами, човни із прапорами всіх країн британської Співдружності, ялики для перепису королівських лебедів на Темзі та інші відомі судна.
Загальне число учасників флотилії склало 20 тис. осіб, а число глядачів - 1,2 мільйона.

Святкування пройшло без великих інцидентів. Лондонські медики надали допомогу 369 учасникам народних гулянь, 64 людини були доставлені в лікарню.
Єдиним елементом, який довелося викреслити з програми через сильний дощ і низької хмарності, став проліт дев'яти вертольотів Королівських ВМС, які повинні були утворити в небі фігуру у вигляді діаманта на честь 60-річного ювілею правління королеви.

Британські ЗМІ також повідомляють про низку інших рекордів, встановлених у цей день в різних куточках Королівства. Зокрема, в графстві Ланкашир був побитий рекорд минулого, "золотого" ювілею із довжини вуличної вечірки, що простяглася на 2,4 кілометра.
Також повідомляється про встановлення нових рекордів із найдовшої шеренги трубачів-фанфарників, найдовшої гірлянди зі святкових прапорців та інших.

У Великобританії та за кордоном пройшло близько 10 тис. свят і вечірок на честь ювілею правління королеви, в яких взяли участь близько шести мільйонів осіб. Серед них були члени експедиції британських полярників в Арктиці та британські військовослужбовці в Афганістані.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Флотилія на Темзі на честь Єлизавети II потрапила до книги рекордів Гіннеса

топ

  Цей день в історії.
  1 грудня:

  1187 — помер Галицький князь Ярослав Осмомисл.

  1909 — народився композитор Кос-Анатольський Анатолій.

  1930 — народився письменник Федорів Роман Миколайович.

  1937 — народився письменник, науковець, перекладач із давньогрецької та латинської мов Андрій Содомора.

  1989 — Зустріч у Ватикані Папи Івана Павла ІІ з керівником СРСР Михайлом Горбачовим започаткувала офіційну легалізацію Української Греко-Католицької Церкви.

  1991 — на Всеукраїнському референдумі 90,32% громадян висловилася за незалежність правонаступниці УРСР.

  2009 — у Львові запустили Львівський міський рейковий автобус.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014