Галичина.Інфо

У церквах Львова на час Євро-2012 служитимуть іноземними мовами

У церквах Львова на час Євро-2012 служитимуть іноземними мовами У храмах Львова під час Євро-2012 відбуватимуться Святі Літургії англійською, німецькою і португальською мовами. Це храми Петра і Павла, Преображення Господнього та Пресвятої Євхаристії. Тут священики також прийматимуть сповідь рідною для гостя міста мовою. Літургія триватиме близько години, інформує Медіа-центр «Львів-2012».

«Ми визначили три храми, де наші священики, які володіють тими іноземними мовами, будуть служити Служби. Існуватиме графік, згідно з яким відбуватимуться Служби. Це ми зробили зумисне, адже так окрім краси нашого обряду гості Львова зможуть побачити різність церков, їх красу. Богослужіння відбуватимуться щодня, крім неділі, о 10.00 год. із 5 по 23 червня.

«Було обрано храми, які знаходяться в центральній частині міста. Це є величні давні храми, які приваблюють своєю архітектурою, своїм багатим наповненням. І тому їх відвідує багато туристів. Ми звикли до того, що наші храми під час вихідних є наповнені туристами, які приїжджають, аби познайомитися з нашою культурою, помолитися. І тому ми обрали ці три давні храми», - сказав координатор-організатор Богослужінь іноземними мовами у храмах Львова отець Інокентій Волошин.

«У ці дні, коли центральна частина нашого міста перетвориться в фан-зону і буде місцем скупчення людей, ці храми будуть доброю нагодою для гостей нашого міста збагатитися позитивними емоціями не лише від спортивних подій, але і збагатитися нашою духовністю. Ми обрали різні мови. Чому? Тому що вірні, які приїдуть до нас, - це є в основному вірні латинського обряду, які ознайомлені з латинською месою. Східну Літургію їм важко зрозуміти. Для того, щоб їм краще було пізнати про що йде мова, ми будемо молитися англійською, німецькою, португальською мовами, але на мелодії наших піснеспівів. Щоб вони змогли відчути цей дух і зрозуміти цю мову, якою буде промовлятися.

«Також важливо зазначити, що на цих Богослужіннях ми молитимемося за те, щоб Господь Бог заопікувався нашими гостями, львів’янами, за успішне проведення тих подій, які мають відбутися у Львові, за мир, спокій і добробут в нашому місті», - наголосив капелан Львівської міської ради отець Павло Дроздяк.

Богослужіння відбуватимуться у
Храмі Петра і Павла (Костел Єзуїтів), вул. Театральна, 11;
Храмі Преображення Господнього, вул. Краківська, 21;
Храм пресвятої Євхаристії, пл. Музейна,1.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У церквах Львова на час Євро-2012 служитимуть іноземними мовами

топ

  Цей день в історії.
  6 липня:

  1920 - у Львові відбувся перший концерт музичного товарства “Бандурист”.

  1941 - у Львові на зборах громадян для захисту інтересів українських мешканців було створено Українську раду сеньйорів, яку очолив К.Левицький, а почесним главою став митрополит А.Шептицький.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014