Галичина.Інфо

У Львові вимагають, щоб матчі у фан-зоні коментували українською

У Львові вимагають, щоб матчі у фан-зоні коментували українською Міський голова Львова Андрій Садовий звернувся в УЄФА з вимогою забезпечити трансляцію матчів у фан-зоні лише українською мовою. Адже вчора, 10 червня, з вини УЄФА під час матчу Ірландія – Хорватія трансляція велась російською, а не українською мовою.

«Випадок, який стався вчора, коли матч між двома збірними транслювався російською мовою, - це неприпустима ситуація. Це те саме, якби у фан-зоні Гданська транслювали матч німецькою. Прошу УЄФА негайно виправити ситуацію», - міський голова Львова Андрій Садовий.

Як зазначили в департаменті «Євро-2012» Львівської міської ради, згідно з угодою між містом та УЄФА, саме УЄФА відповідає за трансляцію матчів у фан-зоні.

Працівники Львівської міської ради не мають права втручатися в роботу режисерів, починаючи з 18.25. До режисерів надійшла чітка вказівка УЄФА транслювати матчі з каналу «Футбол», на яку їм була надана карта декодування сигналу.

УЄФА не передбачило, що канал транслюватиме другий матч з російським коментарем, адже у попередні дні матчі з того ж каналу були з українським коментарем.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові вимагають, щоб матчі у фан-зоні коментували українською

топ

  Цей день в історії.
  7 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014