Галичина.Інфо

Папа Бенедикт XVI призначив Главу УГКЦ членом Папської Ради сприяння єдності християн

Папа Бенедикт XVI призначив Главу УГКЦ членом Папської Ради сприяння єдності християн У вівторок, 12 червня 2012 р., у Ватикані повідомлено про те, що Папа Бенедикт XVI призначив Патріарха Святослава (Шевчука), Верховного Архиєпископа Києво-Галицького, Главу Української Греко-Католицької Церкви, членом Папської Ради сприяння єдності християн.

До складу цього організму Апостольської Столиці також призначено Ризького архиєпископа Збігнєва Станкевіча, Секретаря Конгрегації Євангелізації Народів архиєпископа Савіо Гон Тай-Фай, єпископа Реґензбурґського Ґергарда Людвіґа Мюллера (Німеччина) та єпископа Саскатунського Дональда Джозефа Болена (Канада).

Крім того, Папа призначив до цієї Папської Ради кілька нових радників, а також оновив склад Конгрегації в справах католицької освіти.

Заснована 1960 року, ще як Секретаріат в справах сприяння єдності християн, Папська Рада сприяння єдності християн є постійним організмом Римської Курії, яка виконує подвійне завдання: поширення в Католицькій Церкві справжнього екуменічного духу, відповідно до декрету Unitatis redintegratio Другого Ватиканського Собору, та розвиток діалогу й співпраці з іншими християнськими Церквами. Від 2010 року її очолює кардинал Курт Кох. Про це інформує Радіо Ватикан.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Папа Бенедикт XVI призначив Главу УГКЦ членом Папської Ради сприяння єдності християн

топ

  Цей день в історії.
  24 вересня:

  1894 — народився Роман Купчинський, Галицький поет, прозаїк, журналіст, композитор, критик, громадський діяч.

  1942 - Генерал-губернатор Г.Франк видав дикрет Декрет про створення Інституту ім. Шевченка у Львові. Зазначалося, що “інститут засновується з метою розвитку і підпорядкування наукових дослідів у галузі українознавства”.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014