Галичина.Інфо

Розпочався візит Глави УГКЦ до Ірландії

Розпочався візит Глави УГКЦ до Ірландії 12 червня 2012 року Патріарх Святослав (Шевчук), Глава УГКЦ, прибув до Ірландії. У рамках душпастирського візиту до цієї країни Глава УГКЦ візьме участь у Всесвітньому Євхаристійному конгресі та відвідає парафію Блаженного Миколая Чарнецького в Дубліні.

Предстоятеля Церкви в аеропорту зустріли владика Гліб (Лончина), Екзарх для українців греко-католиків у Великій Британії та Візитатор для українців греко-католиків в Ірландії, о. Василь Корніцький, діти та представники греко-католицької громади.

Під час свого візиту до Ірландії Блаженніший Святослав очолюватиме, відповідно до програми Євхаристійного конгресу, Божественні Літургії в суботу, 16 червня, та в неділю, 17 червня, на парафії Блаженного Миколая Чарнецького. Також у неділю він візьме участь у заключній Месі Євхаристійного конгресу на стадіоні в Дубліні, повідомляє департамент інформації УГКЦ.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Розпочався візит Глави УГКЦ до Ірландії

топ

  Цей день в історії.
  21 серпня:

  1886 — народився Євстахій Єловицький, католицький релігійний діяч.

  1925 — помер Осип Маковей, український поет, прозаїк, публіцист, критик, літературознавець, перекладач, педагог та громадсько-політичний діяч.

  1944 — самооборонний відділ УПА біля с. Піски (Щиреччина) атакував колонну заарештованих, яку супроводжували співробітники НКВС, в результаті усі 27 конвоїрів було вбито, а заарештованих звільнено.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014