Галичина.Інфо

У Східниці пройдуть перегони на джипах та квадроциклах

У Східниці пройдуть перегони на джипах та квадроциклах 22–24 червня у смт. Східниця та прилеглих територіях на Львівщині порйде фестиваль "Східницьке літо", а в його межах – змагання автомобілів-позашляховиків та квадроциклів «Східниця TROPHY 2012» (Трофі).

Завдання учасників змагань – знайти в лісі розташовані точки через GPS-навігатор, сфотографуватися разом з машиною біля заданої точки та не ушкодженими повернутися назад . Траса змагання пролягає через старі лісові дороги та має протяжність від 30 до 40 км. Триватимуть змагання 24 години. Старт в п’ятницю, 22 червня, о 18 годині – фініш в суботу, 23 червня, о 18 годині. Команди змагань позашляховиків та квадроциклів ділитимуться на 4 категорії.

У суботу гості та відпочиваючі курорту Східниця з 12 по 18 години, в районі гори «Кам’яниста», будуть мати можливість поспостерігати на так званих «відкритих точках» з спеціальною огорожею повернення учасників змагання та показові виступи з елементами тріалу – змагання на кільцевій трасі зі складними перешкодами. В неділю з 10 години до 14 години відбудеться тріал- змагання, де позашляховики та квадроцикли проходитимуть складну трасу на час. Після чого відбудеться нагородження переможців змагань та концерт гурту «Бориславські батяри».

Нагадаємо, фестиваль «Східницьке літо» розпочався 3 червня в перший день «Зелених свят» великою концертною програмою, у рамках якої відбулися "Східницька феєрія "Лісова пісня".Триватиме "Східницьке літо" до 24 серпня. Фестиваль проводиться у курортному селищі вже другий рік поспіль.

Організатори ЛОГО "Автомобільний клуб «Львів 4х4»" та Східницька селищна рада.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Східниці пройдуть перегони на джипах та квадроциклах

топ

  Цей день в історії.
  4 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014