Галичина.Інфо

За 10 днів Євро-2012 Львів відвідало 150 тисяч туристів

За 10 днів Євро-2012 Львів відвідало 150 тисяч туристів Протягом 10 днів чемпіонату Європи з футболу (з 7 до 17 червня) Львів відвідали 150 тис. туристів із понад 30 країн світу. Найбільше було гостей з Німеччини. Як повідомляє Медіа-центрі «Львів 2012», загалом за період з 7 до 17 червня до центрів туристичної інформації у Львові звернулося втричі більше людей, ніж в аналогічний період 2011 року.

«Нам вдалося захопити більший сегмент туристів – це молоді люди, які цікавляться спортом та розвагами. Вони відкрили для себе Львів і зможуть про це розповідати далі своїм знайомим.

Розвиток туризму сприятиме створенню нових робочих місць і збільшить прибутки підприємств у цій сфері – готелів, ресторанів, туристичних компаній, сувенірних крамниць, розважальних закладів, екскурсоводів. Відповідно, це принесе більший дохід місту загалом та сприятиме покращенню його добробуту. За період Євро ставлення львів’ян до туристів також покращилось, що теж позитивно вплине на розвиток туризму у Львові», - зазначила директор ЛКМП «Центр розвитку туризму м. Львова» Надія Радіоненко.

Туристичні центри роздали близько 6 тис. карт міста, 5 тис. путівників, 3 тис. програм подій у місті. Найбільшим попитом користувались німецькомовні брошури. Загалом Агенцією з підготовки м. Львова до Євро-2012 було надруковано 120 тис. карт міста, що роздавали безкоштовно туристам протягом Єврочемпіонату, починаючи від кордону, автозаправок на в’їзді у місто, а також волонтерами, у готелях, ресторанах тощо.

«Для туристів розробляли спеціальні путівники, які містили інформацію про те, що у місті побачити, як обміняти гроші, як викликати таксі, інформацію про туристично-інформаційні центри, про розклад матчів і що буде в місті відбуватися. Ці путівники розроблялися українською, англійською, німецькою, польською та португальською мовами.

Дуже багато туристів з Португалії були приємно здивовані, бо насправді не чекали, що буде стільки інформації їхньою рідною мовою», - додала Надія Радіоненко.

Рекомендовано до перегляду:

» » » За 10 днів Євро-2012 Львів відвідало 150 тисяч туристів

топ

  Цей день в історії.
  6 серпня:

  1497 — до Бристоля повернулася експедиція Джона Кабота, що відкрила Канаду. Втім, всі були впевнені, що це Китай.

  1914 — Австро-Угорщина оголосила війну Росії.

 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014